Italija – Draudimo nuo nelaimingų atsitikimų paslaugos – Gara europea a procedura aperta per l'affidamento dei servizi di copertura assicurativa dell'Università degli Studi del Sannio
Aprašymas
Europos gara atviros procedūros tvarka, skirtos suteikti asmenų, kurie teikia asmenų draudimo paslaugas, Universiteto del Sannio
The following is a translation of the entire notice.
Europos gara atviros procedūros tvarka, skirtos suteikti asmenų, kurie teikia asmenų draudimo paslaugas, Universiteto del Sannio, Benvenuto, Italia.
Priešpaskutinis terminas: 2023-09-29
Paskutinis terminas: 2023-10-06
Paskutinį terminą galima pratęsti iki 2023-10-13
Kontaktinis asmuo: Universiteto del Sannio, Benvenuto, Italia
Kontaktinė informacija: 0824 305 511
Elektroninis adresas: [email protected]
Prieigos terminas: 2023-09-29
Paskutinis terminas: 2023-10-06
Paskutinį terminą galima pratęsti iki 2023-10-13
Kontaktinis asmuo: Universiteto del Sannio, Benvenuto, Italia
Kontaktinė informacija: 0824 305 511
Elektroninis adresas: [email protected]
Prieigos terminas: 2023-09-29
Paskutinis terminas: 2023-10-06
Paskutinį terminą galima pratęsti iki 2023-10-13
Kontaktinis asmuo: Universiteto del Sannio, Benvenuto, Italia
Kontaktinė informacija: 0824 305 511
Elektroninis adresas: [email protected]
Prieigos terminas: 2023-09-29
Paskutinis terminas: 2023-10-06
Paskutinį terminą galima pratęsti iki 2023-10-13
Kontaktinis asmuo: Universiteto del Sannio, Benvenuto, Italia
Kontaktinė informacija: 0824 305 511
Elektroninis adresas: [email protected]
Prieigos terminas: 2023-09-29
Paskutinis terminas: 2023-10-06
Paskutinį terminą galima pratęsti iki 2023-10-13
Kontaktinis asmuo: Universiteto del Sannio, Benvenuto, Italia
Kontaktinė informacija: 0824 305 511
Elektroninis adresas: [email protected]
Prieigos terminas: 2023-09-29
Paskutinis terminas: 2023-10-06
Paskutinį terminą galima pratęsti iki 2023-10-13
Kontaktinis asmuo: Universiteto del Sannio, Benvenuto, Italia
Kontaktinė informacija: 0824 305 511
Elektroninis adresas: [email protected]
Prieigos terminas: 2023-09-29
Paskutinis terminas: 2023-10-06
Paskutinį terminą galima pratęsti iki 2023-10-13
Kontaktinis asmuo: Universiteto del Sannio, Benvenuto, Italia
Kontaktinė informacija: 0824 305 511
Elektroninis adresas: [email protected]
Prieigos terminas: 2023-09-29
Paskutinis terminas: 2023-10-06
Paskutinį terminą galima pratęsti iki 2023-10-13
Kontaktinis asmuo: Universiteto del Sannio, Benvenuto, Italia
Kontaktinė informacija: 0824 305 511
Elektroninis adresas: [email protected]
Prieigos terminas: 2023-09-29
Paskutinis terminas: 2023-10-06
Paskutinį terminą galima pratęsti iki 2023-10-13
Kontaktinis asmuo: Universiteto del Sannio, Benvenuto, Italia
Kontaktinė informacija: 0824 305 511
Elektroninis adresas: [email protected]
Prieigos terminas: 2023-09-29
Paskutinis terminas: 2023-10-06
Paskutinį terminą galima pratęsti iki 2023-10-13
Kontaktinis asmuo: Universiteto del Sannio, Benvenuto, Italia
Kontaktinė informacija: 0824 305 511
Elektroninis adresas: [email protected]
Prieigos terminas: 2023-09-29
Paskutinis terminas: 2023-10-06
Paskutinį terminą galima pratęsti iki 2023-10-13
Kontaktinis asmuo: Universiteto del Sannio, Benvenuto, Italia
Kontaktinė informacija: 0824 305 511
Elektroninis adresas: [email protected]
Prieigos terminas: 2023-09-29
Paskutinis terminas: 2023-10-06
Paskutinį terminą galima pratęsti iki 2023-10-13
Kontaktinis asmuo: Universit
CPV kodai
Dokumentai ir pateikimas
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L’APPALTO DEI SERVIZI DI COPERTURA ASSICURATIVADELL’ENTE
Comune di RietiItalijaInsurance servicesLiability insurance servicesLegal expenses insurance servicesDeadline per 30 dienasPublikuota 2026-08-31
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEI “SERVIZI ASSICURATIVI – RISCHI ELEMENTARI E AUTOMEZZI” PER UN TRIENNIO, SOPRA SOGLIA COMUNITARIA CON IL CRITERIO DEL MINOR PREZZO.
COMUNE DI SESTUItalijaInsurance servicesMotor vehicle insurance servicesDeadline per 14 dienasPublikuota 2026-08-31
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – Procedura aperta per l’affidamento di servizi assicurativi in favore di Principia per il triennio 31.12.2026/31.12.2029, suddivisa in n. 6 Lotti
PRINCIPIA S.P.A.ItalijaInsurance servicesDeadline per 12 dienasPublikuota 2026-08-31
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA TELEMATICA SOPRA SOGLIA EUROUNITARIA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. N36/2023
PROVINCIA DI PERUGIAItalijaInsurance servicesDeadline per 30 dienasPublikuota 2026-08-31