Grįžti į paiešką
Italija – Dantų protezavimo gaminiai – Procedura aperta per laffidamento quadriennale della fornitura di manufatti odontotecnici protesici, con eventuale proroga tecnica semestrale, articolata in unico lotto, con applicazione del criterio del minor prezzo, ai sensi del combinato disposto dellart. 71 e dellart. 108, 3 comma, del D.lgs. 36/2023 e ss.mm.ii., per un importo a base dasta quadriennale di 1.200.000,00 esente IVA.
A.S.P. PALERMO - U.O.C. APPROVVIGIONAMENTIItalijaPaskelbta 2026-07-19
32 dienos likoAprašymas
Atvirosios procedūros, skirtos ketverių metų laikotarpiui, galimai su technine šešmės pratęsimu, odontotekinių protesinių gaminių tiekimo, suskirstytos į vieną loto, su mažiausia kaina kriterijumi, pagal D.lgs. 36/2023 ir kitų, art. 71 ir art. 108, 3 straipsnio, nuostatas, sumos, per ketverių metų laikotarpį, 1.200.000,00 PVM neapmokestintos.
CPV kodai
Prosthodontic and relining products
Dokumentai ir pateikimas
AI santrauka
Prisijunkite, kad gautumėte AI santraukąContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Procedura Aperta per l’affidamento della Fornitura di kit procedurali occorrenti ad AOU Pisana, AOU Senese e FTGM
ESTAR - Ente di Supporto Tecnico Amministrativo RegionaleItalijaMiscellaneous medical devices and productsDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Katéterek – Dispositivi per infusione accessi vascolari 2^ edizione
Azienda ZeroItalijaCathetersDeadline per 40 dienasPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Orvosi fogyóeszközök – Procedura aperta per la “Fornitura di Dispositivi per la Chirurgia Maxillo Facciale della U.O.C. di Otorinolaringoiatria e della Chirurgia Maxillo facciale del P.O. di Pozzuoli dell’Asl Napoli 2 Nord”
A.S.L. NAPOLI 2 NORDItalijaMedical consumablesDeadline per 39 dienasPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Laboratóriumi reagensek – isola immunometrica 2026
A.O. SAN GIOVANNI DI DIOItalijaLaboratory reagentsDeadline per 39 dienasPublikuota 2026-09-03