Prancūzija – Sunkvežimių nuoma su vairuotoju – Prestations de location de véhicules avec chauffeurs livreurs pour le transport et la livraison des repas à destination des enfants des écoles de ALSH de la Ville de Montpellier
Aprašymas
Šiame konsultacija yra „kompozicinis“ rėmimo sutartis: - Dalis paslaugų yra įgyta pagal paprastą kontraktą ir apmokama pagal bendrą ir fiksuotą kainą. Ji apima paslaugas, apibrėžtas CCTP; - Kita dalis yra įgyta pagal rėmimo sutartį su maksimumu, taikant L. 2125-1 1°, R. 2162-1 iki R. 2162-6, R. 2162-13 ir R. 2162-14 Vykdomosios įstatymų kodekso nuostatas ir apmokama pagal vienetines kainas. Ji apima paslaugas, apibrėžtas CCTP 7.4 straipsnyje, ir bus išduota užsakymų atsiimimo. RC nurodytos vertės yra indikatyvinės ir apima visą atnaujinimo laikotarpį. Pagrindinės restorano paslaugų charakteristikos yra: - 16 500 patiekalų, kurie turi būti pristatyti 88 vietose Montpellier mieste, pirmadieniais, antradieniais, ketvirtadieniais ir penktadieniais mokyklų laikotarpiu. - 2 500 patiekalų, kurie turi būti pristatyti 42 vietose Montpellier mieste, trečiadieniais ir mokyklų atostogų dienomis. Paslaugos apima pristatymą, atitinkantį higienos ir saugumo normas, taip pat pristatytų produktų kiekiui ir kokybei (temperatūros matavimai) patikrinimą.
CPV kodai
Dokumentai ir pateikimas
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAPrancūzijaRoad transport servicesNėra nurodytos paskutinės datosPublikuota 2026-09-03
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)PrancūzijaRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesDeadline per 33 dienasPublikuota 2026-09-03
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)PrancūzijaRoad transport servicesDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-03
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoirePrancūzijaPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentDeadline per 56 dienasPublikuota 2026-09-02