Grįžti į paiešką
Vokietija – Vertinimo konsultacinės paslaugos – Unterstützungsstruktur für den UBSKM Bericht an Bundestag, Bundesrat und Bundesregierung
Bundesministerium für Bildung, Familie, Senioren, Frauen und Jugend (BMBFSFJ)VokietijaPaskelbta 2026-07-14
Nenurodytas galutinis terminasAprašymas
Federal Ministry for Education, Family, Senior Citizens, Women and Youth (BMBFSFJ) plans to award a support structure for the UBSKM report to the Bundestag, Bundesrat and Federal Government through a negotiated procedure with a competition stage in accordance with § 119 para. 5 GWB in conjunction with § 14 para. 3 no. 3 VgV. For further information, please refer to the service description (Annex 2 of the tender documents) and the draft contract (Annex 3 of the tender documents).
CPV kodai
Evaluation consultancy services
Dokumentai ir pateikimas
AI santrauka
Prisijunkite, kad gautumėte AI santraukąContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Németország – Biztonsági szolgáltatások – Container B36 - Sicherungsleistungen, Strecken 2610, 2550, 2533/2534, 2525, 2535, 2580
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)VokietijaSecurity servicesDeadline per 33 dienasPublikuota 2026-09-03
Németország – Projektvezetői szolgáltatások, kivéve az építési munkák vezetését – Kunstmuseum Moritzburg - Umzug
Kulturstiftung Sachsen-AnhaltVokietijaProject-management services other than for construction workNėra nurodytos paskutinės datosPublikuota 2026-09-03
Németország – Hirdetési kampánnyal kapcsolatos szolgáltatások – Rahmenvereinbarung Digitalmarketing-Dienstleistungen Tourismus Oberstdorf
Kurbetriebe Oberstdorf, Eigenbetrieb des Markts OberstdorfVokietijaAdvertising campaign servicesAdvertising servicesMarketing servicesNėra nurodytos paskutinės datosPublikuota 2026-09-03
Németország – Piackutatási szolgáltatások – Rahmenvertrag Marktforschungsleistungen
degewo AGVokietijaMarket research servicesNėra nurodytos paskutinės datosPublikuota 2026-09-03