Grįžti į paiešką
Graikija – Restoranų ir maisto tiekimo paslaugos – ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΕΣΤΙΑΣΗΣ (ΤΡΑΠΕΖΟΚΟΜΙΑ)» ΓΙΑ ΤΟ ΓΝΑ ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΕΙΟ- ΑΜ. ΦΛΕΜΙΓΚ ΚΑΙ ΤΩΝ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΩΝ ΔΟΜΩΝ ΑΥΤΟΥ ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ: 599.116,22 € (πλέον ΦΠΑ) ΓΙΑ ΕΝΑ (1) ΕΤΟΣ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ ΕΝΟΣ (1) ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΕΤΟΥΣ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΘΕΙΣΑΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 599.116,22 € (πλέον ΦΠΑ) ΗΤΟΙ ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ 1.198.232,44
ΓΝΑ ΣΙΣΜΑΝΟΓΛΕΙΟ- Α. ΦΛΕΜΙΓΚGraikijaPaskelbta 2026-07-16
29 dienos likoAprašymas
Prasidėjimas - Atviras elektroninis konkursas virš ribų dėl „Valgyklos paslaugų (trapezokomija)“ tiekimo GNA Sismanoglio - AM. Flemming ir jo dešrauto įstaigoms Bendras pradinis biudžetas: 599 116,22 € (be PVM) už vieną (1) metus, su galimybe pratęsti dar vienam (1) metams, priskaičiuojant 599 116,22 € (be PVM) iš anksto numatytą išlaidų suma 1 198 232,44 € (be PVM) (CPV 55300000-9).
CPV kodai
Restaurant and food-serving services
Dokumentai ir pateikimas
AI santrauka
Prisijunkite, kad gautumėte AI santraukąContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Görögország – Szállodaipari szolgáltatások – Ανάθεση της παροχής υπηρεσιών υλοποίησης των ταξιδίων εξοικείωσης που διοργανώνει ο ΕΟΤ για χρονικό διάστημα ενός (1) έτους με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει τιμής (χαμηλότερο διαχειριστικό κόστος)
ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥGraikijaHotel servicesHire of passenger cars with driverHire of buses and coaches with driverNėra nurodytos paskutinės datosPublikuota 2026-08-27
Görögország – Élelmezési szolgáltatások egyéb vállalatok és intézmények számára – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΔΕΙΞΗ ΑΝΑΔΟΧΟΥ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ ΜΕ ΕΤΟΙΜΑ ΓΕΥΜΑΤΑ CATERING CPV: 55523000-2, ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣGraikijaCatering services for other enterprises or other institutionsDeadline per 17 dienasPublikuota 2026-08-16
Görögország – Ételfelszolgálási szolgáltatások – Ανοικτός Ηλεκτρονικός Διαγωνισμός άνω των ορίων για την ανάδειξη αναδόχου παροχής υπηρεσιών διανομής γευμάτων στο Γ.Ν.Α. «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ»
Γενικό Νοσοκομείο Αθηνών «ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ»GraikijaMeal-serving servicesDeadline per 3 dienasPublikuota 2026-08-02
Görögország – Élelmezési szolgáltatások – Provision of Third-Party In-Flight Catering Ramp Handling Services to Airport Users
Athens International Airport S.A.GraikijaCatering servicesNėra nurodytos paskutinės datosPublikuota 2026-03-09