Italija – Garo generatoriai – Affidamento del rifacimento - fornitura e posa in opera - delle sezioni convettive dei generatori di vapore a recupero delle linee 1 e 3 del termovalorizzatore
Aprašymas
Pardavimo ir montavimo sutartis dėl garo generatorių atkūrimo linijų 1 ir 3 termovalorizatoriaus konvektinių sekcijų
**Priešpaskaičiuojamasis įvertinimas**:
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas**: 1 500 000,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas be PVM**: 1 500 000,00 EUR
- **PVM**: 0,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas su PVM**: 1 500 000,00 EUR
**Priešpaskaičiuojamasis įvertinimas**:
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas**: 1 500 000,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas be PVM**: 1 500 000,00 EUR
- **PVM**: 0,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas su PVM**: 1 500 000,00 EUR
**Priešpaskaičiuojamasis įvertinimas**:
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas**: 1 500 000,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas be PVM**: 1 500 000,00 EUR
- **PVM**: 0,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas su PVM**: 1 500 000,00 EUR
**Priešpaskaičiuojamasis įvertinimas**:
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas**: 1 500 000,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas be PVM**: 1 500 000,00 EUR
- **PVM**: 0,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas su PVM**: 1 500 000,00 EUR
**Priešpaskaičiuojamasis įvertinimas**:
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas**: 1 500 000,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas be PVM**: 1 500 000,00 EUR
- **PVM**: 0,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas su PVM**: 1 500 000,00 EUR
**Priešpaskaičiuojamasis įvertinimas**:
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas**: 1 500 000,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas be PVM**: 1 500 000,00 EUR
- **PVM**: 0,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas su PVM**: 1 500 000,00 EUR
**Priešpaskaičiuojamasis įvertinimas**:
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas**: 1 500 000,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas be PVM**: 1 500 000,00 EUR
- **PVM**: 0,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas su PVM**: 1 500 000,00 EUR
**Priešpaskaičiuojamasis įvertinimas**:
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas**: 1 500 000,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas be PVM**: 1 500 000,00 EUR
- **PVM**: 0,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas su PVM**: 1 500 000,00 EUR
**Priešpaskaičiuojamasis įvertinimas**:
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas**: 1 500 000,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas be PVM**: 1 500 000,00 EUR
- **PVM**: 0,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas su PVM**: 1 500 000,00 EUR
**Priešpaskaičiuojamasis įvertinimas**:
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas**: 1 500 000,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas be PVM**: 1 500 000,00 EUR
- **PVM**: 0,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas su PVM**: 1 500 000,00 EUR
**Priešpaskaičiuojamasis įvertinimas**:
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas**: 1 500 000,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas be PVM**: 1 500 000,00 EUR
- **PVM**: 0,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas su PVM**: 1 500 000,00 EUR
**Priešpaskaičiuojamasis įvertinimas**:
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas**: 1 500 000,00 EUR
- **Paskaičiuojamasis įvertinimas be PVM**: 1 500 000,00 EUR
- **PVM
CPV kodai
Dokumentai ir pateikimas
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Olaszország – Kompresszor – Fornitura, Assistenza Al Montaggio E Manutenzione Full Service Di N.16 Soffianti A Servizio Del Comparto Biologico Dell’impianto Di Depurazione Di Monza San Rocco
Brianzacque S.r.l.ItalijaCompressorsDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Ipari robotok – Gara a procedura aperta, ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs 36/2023, in lotti, per la conclusione di accordi quadro, ai sensi dell’art. 59, co. 3 e 4 del D.Lgs. 36/2023, per la fornitura di particolari meccanici a disegno finalizzati alla costruzione di prototipi robotici della Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia.
Fondazione Istituto Italiano di TecnologiaItalijaIndustrial robotsDeadline per 12 dienasPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Italadagoló automaták – Noleggio full service di erogatori di acqua potabile presso gli insediamenti aziendali della Rai di Roma, Milano e Sedi Regionali
RAI - Radiotelevisione Italiana S.p.A. - A/MCT/CTDItalijaDrinks dispensersVending machinesDeadline per 29 dienasPublikuota 2026-09-01
Olaszország – Emelő-, árumozgató, be- és kirakodógépek – Fornitura 4 sollevatori telescopici - Bacini Montani
Provincia Autonoma di TrentoItalijaLifting, handling, loading or unloading machineryDeadline per 25 dienasPublikuota 2026-08-31