Prancūzija – Spektroskopijos prietaisai – Fourniture de systèmes actifs et passifs de mesure in situ de la fluorescence chlorophyllienne et de la réflectance des couverts végétaux, leur installation et leur mise en service sous forme d’un réseau multisites de mesure de proxy-détection pour l’ESE du CNRS
Aprašymas
LMD ir ESE bendradarbiavimo rėmuose ESE aprūpina keturis in situ teledetekcijos instrumentus aktyvios ir pasyvios chlorofilo fluorescencijos bei augalų dangaudžio atspindžio matavimui, vadinamus SILI-Fluo (Saulės Indukuota ir LED Indukuota Fluorescencija), kurie bus naudojami abiem laboratorijoms bendradarbiaujant mokslinėse projektuose. Tai yra pakeičiamų dalykų rinkos, uždaryta fiksine kaina visoms paslaugoms, atliktoms kontraktiniuose dokumentuose ir paskirstytoms šiaip:
• Fiksuota dalis (TF): Pateikimas vieno in situ augalų dangaudžio chlorofilo fluorescencijos teledetekcijos instrumentu su jo asocijuotais kompiuteriniais įrankiu
• Opcinė dalis (T0): Pateikimas trijų in situ augalų dangaudžio chlorofilo fluorescencijos teledetekcijos instrumentų su visų duomenų automatinio apdorojimo įdiegimu. Paslaugos apima bent:
• Fiksuotai daliai:
o Prototipo (SILI-Fluo 1.1) konstrukcija, pristatymas, įdiegimas ir įjungimas
o Šio prototipo bandymas ir kalibravimas
o Šio prototipo įdiegimas Barbeau-Fontainbleau eksperimentiniame tinkle
o Kompiuterinių įrankių pateikimas realaus laiko stebėjimui ir išorinių duomenų apdorojimui
• Opcinei daliai:
o Trijų instrumentų (SILI-Fluo 2.1, 2.2 ir 2.3) konstrukcija ir įjungimas
o Šių instrumentų bandymas ir kalibravimas
o Šių instrumentų įdiegimas trijuose ekosisteminiuose stotyse
o Visų matavimo tinklo duomenų automatinio apdorojimo įdiegimas. Paslaugos neįtraukia pirmosios žaliavos, vartojamųjų medžiagų ir specialių gamybų aprūpinimo. Jie bus pateikti ESE užsakovui. Paslaugų detalus aprašymas ir jų techniniai bei funkciniai reikalavimai pateikti Techninių ypatingų sąlygų knygoje (CCTP) ir jos prieduose. Pirkėjui skirta lėšų suma šiam rinkai yra:
• 67 000 eurų be PVM fiksuotai daliai
• 89 000 eurų opcinei daliai
CPV kodai
Dokumentai ir pateikimas
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSPrancūzijaSpectroscopy devicesDeadline per 2 dienasPublikuota 2026-09-03
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHPrancūzijaRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesDeadline per 51 dienąPublikuota 2026-09-03
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREPrancūzijaPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesDeadline per 33 dienasPublikuota 2026-09-02
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXPrancūzijaPharmaceutical productsMedical consumablesDeadline per 30 dienasPublikuota 2026-09-02