Prancūzija – Medicinos reikmenys – N° 075-A : Fourniture de dispositifs médicaux des abords urologiques, digestifs et gynécologiques
Aprašymas
Šis kontraktas numato tiekti standartinių urologinių, gastroenterologinių ir ginekologinių prietaisų įvairioms Champagnės universitetinei ligoninėms grupėms, kurių naudingosios įstaigos yra Reims universiteto ligoninė, Châlons-en-Champagne ligoninė Leon Bourgeois, Epernay ligoninė Auban-Moët ir Rethel-Vouziers Pietų Ardenų ligoninės grupė (GHSA). Šis kontraktas yra pasirašytas kaip pasirašyta įsipareigojimo sutartis su įsakymų atlikimu, kaip nurodyta 2 straipsnio R.2162-2 al. 2 straipsnyje, kuri yra atliekama išdavus įsakymus, kaip nurodyta R.2162-13 ir R.2162-14 straipsniuose. Pasirašyta įsipareigojimo sutartis yra pasirašyta be minimumo, bet su maksimumu. Metinė apskaičiuota ir maksimalus kiekis yra nurodytas metiniame reikalavimų kataloge, prijungtame prie Techninių sąlygų knygos (priedas n° 2 prie CCTP), kuris yra prieinamas https://www.marches-publics.gouv.fr. Metinis maksimumas nepraleis 400% kiekio, nustatyto taikant vienetinius kainas apskaičiuotoms kiekims. Kontraktas yra padalintas į 68 dalis, nurodytas „Metiniame reikalavimų kataloge“ (priedas n° 2 prie Techninių sąlygų knygos).
CPV kodai
Dokumentai ir pateikimas
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSPrancūzijaSpectroscopy devicesDeadline per 3 dienasPublikuota 2026-09-03
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHPrancūzijaRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesDeadline per 52 dienasPublikuota 2026-09-03
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREPrancūzijaPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesDeadline per 34 dienasPublikuota 2026-09-02
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXPrancūzijaPharmaceutical productsMedical consumablesDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-02