Grįžti į paiešką
Italija – Pašto paslaugos – Procedura aperta, ai sensi degli artt. 71 e 151 del D. lgs. n. 36/2023, per la conclusione di un Accordo Quadro con un unico operatore economico, ai sensi degli artt. 59 c. 3 e 154 del D.Lgs 36/2023, per l'affidamento del Servizio di recapito delle bollette e dei documenti del credito delle utenze del S.I.I. e dei relativi servizi a monte e a valle, suddiviso in 3 lotti, per una durata di 12 mesi
Abbanoa S.p.A. - U.O. Servizi e FornitureItalijaPaskelbta 2026-08-30
32 dienos likoAprašymas
Atviras procedūra, pagal D. lgs. n. 36/2023 straipsnius 71 ir 151, užsienio operatorių ekonomikos sutarties dėl 12 mėnesių trukmės sudarymo, pagal D. lgs. 36/2023 straipsnius 59 p. 3 ir 154, skirtos S.I.I. vartotojų sąskaitų ir kreditinių dokumentų pristatymo paslaugoms ir susijusioms pradinėms ir galutinėms paslaugoms, suskirstytoms į 3 dalis.
CPV kodai
Postal servicesPrinting servicesMail delivery servicesComputer archiving services
Dokumentai ir pateikimas
AI santrauka
Prisijunkite, kad gautumėte AI santraukąContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Olaszország – Postai szolgáltatások – AOV SUA-SF 21 2026 EROGAZIONE DI SERVIZI POSTALI PER ALTO ADIGE RISCOSSIONI SPA
Agentur für öffentliche Verträge – AOV - Einheitliche Vergabestelle Dienstleistungen und LieferungenItalijaPostal servicesDeadline per 36 dienasPublikuota 2026-08-30
Olaszország – Postai szolgáltatások – SERVIZI DI RECAPITO DELLA POSTA MASSIVA OMOLOGATA
TENNACOLA SPAItalijaPostal servicesDeadline per 21 dienąPublikuota 2026-08-17
Olaszország – Közcélú távbeszélő-szolgáltatások – Accordo Quadro con tre operatori economici, per le attività di contatto telefonico di cortesia (cosiddetta “courtesy call”) e di sollecito telefonico (cosiddetta “phone collection”) dei crediti vantati da GORI nei confronti dei propri utenti
GORI S.p.A.ItalijaPublic-telephone servicesDeadline per 32 dienasPublikuota 2026-08-06
Olaszország – Postai kézbesítési szolgáltatás – Appalto 52/2026. A.Q. per l'affidamento del servizio di recapito (indirizzato e non) di materiali vari per ETRA - 2 lotti
ETRA SPA Società BenefitItalijaMail delivery servicesDeadline per 11 dienasPublikuota 2026-07-27