Grįžti į paiešką
Italija – Sniego valymo paslaugos – Procedura aperta, a rilevanza comunitaria per l’affidamento del servizio di sgombero neve e trattamento antighiaccio, in regime di accordo quadro per la stipula di futuri contratti attuativi, per il quadriennio 2026-2029 o al raggiungimento dell’importo stimato di € 450.000,00 oltre iva
Comune di DalmineItalijaPaskelbta 2026-08-30
21 diena likoAprašymas
Atvirosios procedūros, turinčios bendruomeninės reikšmės, užsakymas sniego šalinimo ir antišliduojamųjų priemonių paslaugų teikimui, pagal sutarties esmę, kurią galima pasirašyti su būsimais vykdomaisiais sutartimis, ketverių metų periodui 2026-2029 arba pasiekus numatytą sumą 450 000,00 EUR, neįskaitant PVM.
CPV kodai
Snow-clearing services
Dokumentai ir pateikimas
AI santrauka
Prisijunkite, kad gautumėte AI santraukąContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Olaszország – Takarítási szolgáltatások – PULIZIE
A.O. SAN GIOVANNI DI DIOItalijaCleaning servicesDeadline per 42 dienasPublikuota 2026-08-30
Olaszország – Irodák, iskolák és irodai berendezések tisztításával kapcsolatos szolgáltatások – PROCEDURA APERTA PER AFFIDAMENTO SERVIZIO DI PULIZIA DEGLI IMMOBILI DI PROPRIETÀ DEL COMUNE DI LA MADDALENA, PER LA DURATA DI ANNI TRE
COMUNE DI LA MADDALENAItalijaOffice, school and office equipment cleaning servicesDeadline per 29 dienasPublikuota 2026-08-30
Olaszország – Háztartásihulladék-ártalmatlanítási szolgáltatások – Procedura Aperta ex art 71 del Dlgs 36 2023 per l'affidamento del servizio di trasporto e smaltimento del rifiuto avente codice EER 200108 prodotto dal servizio di raccolta lungo le strade cittadine del Comune di Salerno durata di 6 mesi con proroga prolungamento di ulteriori 6 mesi
SALERNO PULITA SPAItalijaHousehold-refuse disposal servicesDeadline per 15 dienasPublikuota 2026-08-30
Olaszország – Irodatakarítási szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI PULIZIA DEGLI UFFICI PROVINCIALI
Provincia di SavonaItalijaOffice cleaning servicesDeadline per 37 dienasPublikuota 2026-08-27