Horvátország – Egészségügyi szolgáltatások – Sistematski pregledi
Aprašymas
Predmet ovog postupka nabave je nabava usluge sistematskih pregleda službenika i namještenika Naručitelja, za ukupno 1.024 osobe, a sve sukladno Prilogu br. 1. ove Dokumentacije o nabavi - Opisu predmeta nabave. Člankom 54. stavkom 1. Kolektivnog ugovora za državne službenike i namještenike (Narodne novine, broj 56/22) propisano je da svi službenici i namještenici do 50 godina starosti svake 3 godine, a zaposlenici iznad 50 godina starosti svake 2 godine imaju pravo na sistematski pregled u vrijednosti od 160,00 EUR, a koje će se obavljati u zdravstvenim ustanovama iz mreže javne zdravstvene službe, u pravilu prema mjestu rada.
CPV kodai
Dokumentai ir pateikimas
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Horvátország – Egészségügyi szolgáltatások – Usluga teleradilogije - očitavanje radioloških nalaza - hitnih RTG, CT, MR pregleda, izrada te dostava u pisanom obliku Naručitelju - očitanje nalaza CT-a i očitanje nalaza MR-a
Opća bolnica Zabok i bolnica hrvatskih veteranaKroatijaHealth servicesDeadline per 28 dienasPublikuota 2026-08-24
Horvátország – Egészségügyi szolgáltatások – Usluga teleradiologije za potrebe Opće bolnice Pula za jednogodišnje razdoblje
Opća bolnica Pula - Ospedale Generale di PolaKroatijaHealth servicesDeadline per 27 dienasPublikuota 2026-08-24
Olaszország – Fogyatékosgondozási szolgáltatások – SUA PROVINCIA DI PIACENZA P/C DEL COMUNE DI BORGONOVO VAL TIDONE: PROCEDURA APERTA PER L’AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI ASSISTENZA SCOLASTICA ED EXTRASCOLASTICA A FAVORE DI ALUNNI DISABILI E DEL SERVIZIO
PROVINCIA DI PIACENZAItalijaWelfare services for the handicappedSocial work servicesDeadline per 34 dienasPublikuota 2026-08-31
Olaszország – Szociális gondozási szolgáltatások szállás nélkül – GARA N. 52/2026: Appalto per il servizio per la prima accoglienza e ricongiungimenti familiari di minori stranieri non accompagnati - PN METRO plus e città medie Sud 2021-2027 - Operazione: VE4.4.12.1.a “Interventi per l’integrazione sociale delle persone a rischio di povertà o di esclusione sociale” CUP F79I24001550007
Comune di VeneziaItalijaSocial work services without accommodationDeadline per 29 dienasPublikuota 2026-08-31