Italija – Ligoninių patalpų statybos darbai – PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA COMUNITARIA PER L'AFFIDAMENTO, MEDIANTE APPALTO INTEGRATO, DELLA PROGETTAZIONE ESECUTIVA E DELL'ESECUZIONE DEI LAVORI DI REALIZZAZIONE DEL NUOVO PADIGLIONE E DI RIORDINO ED ADEGUAMENTO NORMATIVO DEL PRESIDIO OSPEDALIERO DI BORGOMANERO (NO)
Aprašymas
Atviro konkurso procedūra virš bendruomenės ribos, skirtas, naudojant integravimą, projektavimo ir vykdymo užsakymui, naujo padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties ir norminių reikalavimų atnaujinimo ir atitinkamumo, vykdant naują padėties
CPV kodai
Dokumentai ir pateikimas
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Olaszország – Egészségügyi épületek kivitelezése – 01-2026 PPP Cura Resort
Autonome Provinz Bozen - Abteilung VermögensverwaltungItalijaConstruction work for buildings relating to healthSocial work services with accommodationDeadline per 140 dienasPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Villamos elosztóberendezések szerelése – Lotto 1 - Lavori di efficientamento funzionale ed energetico dell'impianto idrovoro Ponti Alti di Sant'Apollinare in Comune di Rovigo per contrastare il fenomeno della subsidenza. Realizzazione di un impianto fotovoltaico a terra della potenza nominale di 100 kWp, completo di sistema di accumulo elettrochimico, inverter DC/AC, sistemi di conversione, protezione, controllo e monitoraggio, opere di
Centrale Unica di Committenza (C.U.C.) AdiDeltaItalijaElectrical installation work of electrical distribution apparatusDeadline per 39 dienasPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Építési munkák – Adeguamento dell’impianto di depurazione di Scordia – Progetto di completamento” - cod. ID 33396 e di “Realizzazione collettore fognario da Militello a impianto di depurazione di Scordia” - cod. ID 33541”, in Provincia di Catania, finanziati con la Delibera CIPE n. 60 del 2012; CUP F77B14000260006 - CIG 7168427518"
Commissario Straordinario Unico per la Depurazione D.P.C.M. del 07/08/2023ItalijaConstruction workWorks for complete or part construction and civil engineering workDeadline per 41 dienąPublikuota 2026-09-02
Olaszország – Épületbefejezési munka – Centro Formazione San Maurizio - Lotti 7 e 8 - Arredo - L+F - 04_26
Autonome Provinz Bozen - Abteilung Hochbau und technischer DienstItalijaBuilding completion workMiscellaneous furniture and equipmentDeadline per 5 dienasPublikuota 2026-09-02