Graikija – Drabužių ir tekstilės gaminių taisymo paslaugos – Παροχή Υπηρεσιών Ραφής Επί Μέτρω των Στολών των Τελειόφοιτων Σπουδαστών/-τριών των ΑΣΕΙ και των ΑΣΜΥ των Τριών Κλάδων των ΕΔ, και των Διακλαδικών Σχολών της ΣΣΑΣ και της ΣΑΝ, Μέσω Σύναψης Συμφωνίας Πλαίσιο Διάρκειας Διάρκειας Τριών (3) Ετών, Συνολικής Εκτιμώμενης Αξίας 789.696,00€ συμπεριλαμβανομένων Κρατήσεων Άνευ ΦΠΑ, ήτοι 979.223,04€ Συμπεριλαμβανομένων Κρατήσεων Υπέρ Tρίτων και ΦΠΑ
Aprašymas
Διακήρυξη Διαγωνισμού με Ανοικτή Διαδικασία για τη Σύναψη Συμφωνίας Πλαίσιο Χρονικής Διάρκειας Τριών (3) Ετών με Αντικείμενο την Παροχή Υπηρεσιών Ραφής Επί Μέτρω των Στολών των Τελειόφοιτων Σπουδαστών/-τριών των ΑΣΕΙ και των ΑΣΜΥ των Τριών Κλάδων των ΕΔ, και των Διακλαδικών Σχολών της ΣΣΑΣ και της ΣΑΝ, στο Πλαίσιο της Κάλυψης των Δωρεάν Χορηγιών στο Δικαιούμενο Προσωπικό, Έναντι Εκτιμώμενης Αξίας Επτακοσίων Ογδόντα Εννέα Χιλιάδων Εξακοσίων Ενενήντα Έξι Ευρώ (789.696,00€) (συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και απαλλασσόμενου ΦΠΑ), ήτοι Εννιακοσίων Εβδομήντα Εννέα Χιλιάδων Διακοσίων Είκοσι Τριών Ευρώ και Τεσσάρων Λεπτών (979.223,04€) (συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και ΦΠΑ) (ΕΣΗΔΗΣ:482059)
CPV kodai
Dokumentai ir pateikimas
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Görögország – Gyógyászati berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ υπ’ αριθμ. 31/2026«Παροχή υπηρεσιών συντήρησης με ανταλλακτικά Ι) του Αξονικού Τομογράφου INGENUITY CORE 128 και ΙΙ) του Κεντρικού Server Εφαρμογών Μετεπεξεργασίας Philips Intellispace, με S/N:336096, 98110 και ΚΜ:00029 του Εργαστηρίου Διαγνωστικής και Επεμβατικής Ακτινολογίας του Π.Γ.Ν. Αλεξανδρούπολης »
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣGraikijaRepair and maintenance services of medical equipmentDeadline per 32 dienasPublikuota 2026-09-03
Görögország – Javítási és karbantartási szolgáltatások – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ «ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΧΩΡΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟΥ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΡΑΚΗΣ»
Δημοκρίτειο Πανεπιστήμιο ΘράκηςGraikijaRepair and maintenance servicesDeadline per 32 dienasPublikuota 2026-09-01
Görögország – Villamos géppel, készülékkel és hozzá tartozó berendezéssel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – ΕΠΙΣΚΕΥΗ & ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ ΑΝΤΛΙΟΣΤΑΣΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ ΓΙΑ 36 ΜΗΝΕΣ
ΔΗΜΟΣ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥGraikijaRepair and maintenance services of electrical machinery, apparatus and associated equipmentDeadline per 38 dienasPublikuota 2026-09-01
Görögország – Hajójavítási és karbantartási szolgáltatások – Παροχή Υπηρεσιών Εφαρμογής /Συντήρησης Συστημάτων Βαφής και Καθαρισμού Επιφανειών Π. Πλοίων, Πλωτών Μέσων και Δεξαμενών στο Ναύσταθμο Κρήτης (ΝΚ), Μέσω Σύναψης Συμφωνίας-Πλαίσιο Διάρκειας Δύο (2) Ετών, Συνολικής Εκτιμώμενης Αξίας Εννιακοσίων Πενήντα Χιλιάδων Ευρώ (950.000,00€) (συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων και Απαλλασσομένου ΦΠΑ)
ΓΕΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ ΝΑΥΤΙΚΟΥ - ΚΕΝΤΡΟ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥGraikijaRepair and maintenance services of shipsDeadline per 38 dienasPublikuota 2026-08-25