Grįžti į paiešką
Italija – Vandens parašiutų sporto reikmenys – FORNITURA DI MATERIALI DI CONDIZIONAMENTO CARICHI INDIVIDUALI PER PARACADUTISTI PER IL POTENZIAMENTO DELLA CAPACITA AVIOLANCISTICA
DIREZIONE DEGLI ARMAMENTI AERONAUTICI E PER L’AERONAVIGABILITÀItalijaPaskelbta 2026-02-17
Nenurodytas galutinis terminasAprašymas
- n. 5130 Multifunkcionalūs aviacijos šaudmenų konteineriai; - n. 5130 H tipo juostos su vieno taško išleidimo sistema, skirtos karinių parašiutininkų aviacijos šaudmenų skrybėms; - n. 5130 Svarstomų aviacijos šaudmenų sustabdymo juostos. Bendras vertė 7.589.777,67 eurų, iš kurių planuojamos paslaugos 5.059.851,78 eurų ir opcinių dalis 2.529.925,89 eurų.
CPV kodai
Parasailing equipment
Dokumentai ir pateikimas
AI santrauka
Prisijunkite, kad gautumėte AI santraukąContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Olaszország – Tornatermi felszerelés – PROCEDURA APERTA TELEMATICA PER L'AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA E POSA IN OPERA DI ARREDI NELLA NUOVA PALESTRA A SERVIZIO DEL PALAZZETTO DELLO SPORT
Comune di La SpeziaItalijaGymnasium equipmentDeadline per 27 dienasPublikuota 2026-08-27
Olaszország – Sportcikkek és felszerelések – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA PER L'APPALTO DI FORNITURA E POSA DI PLAYGROUND PRESSO GIARDINI A LAGO DEL COMUNE DI COMO
Comune di ComoItalijaSports goods and equipmentDeadline per 38 dienasPublikuota 2026-08-06
Portugália – Játszótéri felszerelés – PROCEDIMENTO Nº717_718/2026 - AQUISIÇÃO DE BENS PARA A MANUTENÇÃO DA REDE MUNICIPAL DE ESPAÇOS DE JOGO E RECREIO E GINÁSIOS AO AR LIVRE EM REGIME DE FORNECIMENTO CONTÍNUO
Município da MaiaPortugalijaPlayground equipmentDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-03
Svédország – Játékszerek – Lekmaterial & Pedagogiskt material till förskolan 2026
Falkenbergs KommunŠvedijaToysGamesEducational gamesDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-03