Grįžti į paiešką
Šis pasiūlymas yra pasibaigęs.
Italija – Greitosios medicinos pagalbos automobiliai – Gara europea a procedura telematica aperta per l’aggiudicazione del contratto avente ad oggetto n. 4 Ambulanze ad alimentazione ibrida e 1 full elettrica, per il trasporto sanitario.
ASST GRANDE OSPEDALE METROPOLITANO NIGUARDAItalijaPaskelbta 2026-07-13
Galutinis terminas praėjoAprašymas
Pardavimas n. 5 Skubiosios medicinos pagalbos mašinų (4 hibridinės ir 1 elektrinė)
CPV kodai
Ambulances
Dokumentai ir pateikimas
AI santrauka
Prisijunkite, kad gautumėte AI santraukąContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Olaszország – Vasúti berendezések – 500108697_2026 - FORNITURA DI MORSE DI AMARRO PER TE
RETE FERROVIARIA ITALIANA SPAItalijaRailway equipmentDeadline per 44 dienasPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Hulladéktömörítő járművek – FORNITURA DI N. 3 AUTOCARRI 2 ASSI DA 14 – 16 M³ PER IL SERVIZIO DI RACCOLTA RIFIUTI SOLIDI URBANI DI SEAB S.P.A., CON LA CONSEGUENTE PERMUTA DI N°3 VEICOLI USATI DI SEAB S.P.A. (F-1143 2026)
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und VerträgeItalijaRefuse-compaction vehiclesDeadline per 37 dienasPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO
Azienda Multi Servizi Comunali spaItalijaPublic-service busesDeadline per 20 dienasPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLItalijaPublic-service busesDeadline per 12 dienasPublikuota 2026-09-02