Grįžti į paiešką
Šis pateikimas buvo atšauktas.
Italija – Verslo ir valdymo konsultacinės bei susijusios paslaugos – Servizi di consulenza finalizzati alla definizione del nuovo modello organizzativo e operativo e allo svolgimento di un assessment manageriale.
Sport e Salute S.p.AItalijaPaskelbta 2026-07-19
Galutinis terminas praėjoAprašymas
Aukcijos procedūra, padalinta į du dalis, skirtas konsultacinių paslaugų paskirties, kurios nurodytos naujo organizacinio ir veiklos modelio apibrėžimui ir vykdymui, bei vykdant vadovaujančiojo vertinimo.
Lotus 1
Naujo organizacinio ir veiklos modelio apibrėžimas
Lotus 2
Vadovaujančiojo vertinimo vykdymas
Prieš tai, kaip pradėti, skaičiuokite, kad galite gauti visą informaciją apie šią procedūrą.
CPV kodai
Business and management consultancy and related services
Dokumentai ir pateikimas
AI santrauka
Prisijunkite, kad gautumėte AI santraukąContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Olaszország – Pénzbehajtási szolgáltatások – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI RISCOSSIONE COATTIVA DELLA TARIP (ARTT. 71 E 176 DEL D.LGS. N. 36/2023, COME MODIFICATO E INTEGRATO DAL D.LGS. N. 209/2024)
Alea AmbienteItalijaCollection agency servicesDeadline per 35 dienasPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Formatervezési kisegítő szolgáltatások – AQ Servizi di assistenza grafica
Banca d'ItaliaItalijaDesign support servicesSpecialty design servicesDeadline per 32 dienasPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Archiválási szolgáltatások – Procedura aperta per l’affidamento del servizio integrato di ritiro, archiviazione, custodia e gestione informatizzata della documentazione cartacea sanitaria e amministrativa della Fondazione “Istituto G. Giglio di Cefalù”, comprensivo di digitalizzazione on demand, movimentazione e consegna degli originali, gestione dello scarto documentale e piattaforma informatica
Fondazione Istituto G Giglio CefaluItalijaArchiving servicesDeadline per 41 dienąPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Vezetéssel kapcsolatos szolgáltatások – Servizio di Rafforzamento e supporto del Mercato del Lavoro e del sistema di inclusione sociale e welfare territoriale in attuazione del PR FSE+ PIEMONTE 2021-2027
Giunta Regionale del PiemonteItalijaManagement-related servicesDeadline per 47 dienasPublikuota 2026-09-02