Grįžti į paiešką
Šis pateikimas buvo atšauktas.
Görögország – Biztonsági és védelmi kérdésekkel kapcsolatos kutatási és fejlesztési szolgáltatások – ΚΕΡΒΕΡΟΣ - Συμμόρφωση με τον Κανονισμό (ΕΕ) 2024/1358 EURODAC
Ειδική Υπηρεσία Συντονισμού και Διαχείρισης Προγραμμάτων Μετανάστευσης και Εσωτερικών ΥποθέσεωνGraikijaPaskelbta 2026-05-05
Nenurodytas galutinis terminasAprašymas
Διαδικασίας διαπραγμάτευσης με δημοσίευση προκήρυξης διαγωνισμού σε δύο (2) τμήματα: ΤΜΗΜΑ 1: Προμήθεια και εγκατάσταση εξοπλισμού υποστήριξης EURODAC για τις υπηρεσίες του ΥΜΑ, με δοκιμές, θέση σε λειτουργία, εκπαίδευση και εγγύηση. ΤΜΗΜΑ 2: Kεντρική υποδομή EURODAC/NAP, άδειες και υποστήριξη, προσαρμογές ΠΣ Αλκυόνη ΙΙ και ΧΚΑ, καθώς και εξοπλισμός για ΥΠΥΤ και ΕΛ.ΑΣ., με μελέτη, δοκιμές, εκπαίδευση, πιλοτική και παραγωγική λειτουργία.
CPV kodai
Research and Development services on security and defence materials
AI santrauka
Prisijunkite, kad gautumėte AI santraukąContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Görögország – Kutatási és fejlesztési tanácsadó szolgáltatások – Παροχή υπηρεσιών προστασίας της διανοητικής ιδιοκτησίας και εμπορικής αξιοποίησης των τεχνολογιών του ΔΠΘ
ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΔΗΜΟΚΡΙΤΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΘΡΑΚΗΣ (ΕΛΚΕ Δ.Π.Θ.)GraikijaResearch and development consultancy servicesEvent servicesPatent and copyright consultancy servicesDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-08-27
Görögország – Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások – «Παροχή υπηρεσιών για την υλοποίηση του Υποέργου με τίτλο «Ανάλυση Υφιστάμενης Κατάστασης - Καλές Πρακτικές – Διασυνοριακές Στρατηγικές και Σχέδια – Εξειδικευμένα Συστήματα για την Περιοχή Παρέμβασης του έργου “BREATH” του προγράμματος Interreg VI-A Ελλάδα-Ιταλία (GR-IT) με κωδικό MIS 6022699 και Κωδικό Έργου: 2025ΕΠ60130039, /AA 500185
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣGraikijaResearch and development services and related consultancy servicesDeadline per 14 dienasPublikuota 2026-08-05
Görögország – Kutatási és fejlesztési szolgáltatások és kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások – Services for the Design, Development and Analysis of Cybersecurity Indexes
European Union Agency for Cybersecurity (ENISA)GraikijaResearch and development services and related consultancy servicesDevelopment consultancy servicesDesign and execution of research and developmentDeadline per 20 dienasPublikuota 2026-07-23
Görögország – Biztonsági és védelmi kérdésekkel kapcsolatos kutatási és fejlesztési szolgáltatások – ΚΕΡΒΕΡΟΣ - Συμμόρφωση με τον Κανονισμό (ΕΕ) 2024/1358 EURODAC
Ειδική Υπηρεσία Συντονισμού και Διαχείρισης Προγραμμάτων Μετανάστευσης και Εσωτερικών ΥποθέσεωνGraikijaResearch and Development services on security and defence materialsNėra nurodytos paskutinės datosPublikuota 2026-05-17