Prancūzija – Šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo įrengimo darbai – 2026-016 - ACCORD CADRE TRAVAUX DE CVC
Aprašymas
Šiame konsultacija yra susitarimas dėl paslaugų, kurios yra susijusios su klimatizacijos, ventiliacijos ir kaitinimo darbų atlikimu Azūro Krantų oro uostuose ir Šv. Tropezo įlankos oro uoste, įskaitant:
- Klimatizacijos, ventiliacijos ir kaitinimo sistemų gamybą ir įdiegimą
- Klimatizacijos, ventiliacijos ir kaitinimo sistemų įrengimą ir atnaujinimą
- Klimatizacijos, ventiliacijos ir kaitinimo sistemų nuimimą
- Šaltosios ir karštosios vandens tinklų įrengimą
- Šaltosios ir karštosios vandens tinklų nuimimą
- Šaltosios ir karštosios vandens galinių įrenginių įdiegimą
- Šilumos izolavimo atlikimą
- Aeraulinių tinklų (apvalių, stačiakampių ir kt.) įrengimą
- Klimatizacijos sistemų reguliavimo atlikimą
- Split sistemų komplektų su šaldymo skysčiais įrengimą
Kainų forma: vieneto kaina
Lotų skirstymas: nėra
Tranšų skirstymas: nėra
Variantų įskaitimas: TAIP, žr. detaliau konsultacijos dokumentuose (siunčiami kandidatams, kuriems leista pateikti pasiūlymą).
Pasiūlymų atnaujinimas: TAIP
Numatytas darbų ar paslaugų pradžios datos: 04/07/2026
Informacija apie susitarimą: Pagal R.2162-2 straipsnį, susitarimas reikalauja susitarimo su keliais operatoriais. Numatomas maksimalus susitarimo dalyvių skaičius: 4. Pagal R.2162-4 straipsnį, susitarimas yra sudarytas be minimalių, o visos atnaujinimo trukmės, įskaitant atnaujinimus, yra ribojamos maksimalaus kainos suma: - 7 515 K eurų be PVM Azūro Krantų oro uostams - 750 K eurų be PVM Šv. Tropezo įlankos oro uostui
Ankstesnės publikacijos dėl šios konsultacijos: nėra.
ADMINISTRACINĖS PROCEDŪROS
Išrinkti kandidatai bus informuoti apie konsultacijos dokumentų paskirtą prieigą po kandidatų atrankos etapo. Konsultacijos dokumentų išdavimas: Dokumentai bus išdavęsiems kandidatams įrašius į https://achats.nice.aeroport.fr/ platformą.
Pasiūlymų pateikimas: Pasiūlymų atidarymo būdas: pasiūlymų atidarymo seansai nebus vieši. Pasiūlymų pateikimo vieta: Dokumentai bus pateikiami į https://achats.nice.aeroport.fr/ platformą.
Elektroninių procedūrų dematerializacija: pasiūlymų elektroniniu būdu siuntimas yra privalomas. DĖMESIO: Pagal R2132-7 straipsnį, pasiūlymas privalo būti pateiktas elektroniniu būdu į „AIR ACHATS“ platformą. Galite nemokamai užsiregistruoti į „AIR ACHATS“ platformą: https://achats.nice.aeroport.fr/.
Saugos kopija (neprivaloma) Pagal R2132-11 straipsnį, saugos kopija gali būti siunčiama, jei privaloma, į priskirtą laiko limitą pateikti pradinį dokumentą. Tai gali būti padaryta:
- Paštu: Saugos kopija turi būti įdėta į uždarytą konvertą, kuriame yra matoma „saugos kopija“, konsultacijos numeris, pavadinimas ir kandidato vardas, kuriems ji priklauso. Ši kopija turi būti siunčiama į privalomą laiko limitą pateikti pasiūlymus arba pasiūlymus:
- Paštu: AEROPORTS DE LA COTE D’AZUR - Pirkimų skyrius - Pastatas B1 – 6 aukštas - Prieiga per Coste Bellonte gatvę - AEROPORT NICE COTE D’AZUR (Pateikimas nuo pirmadienio iki penktadienio nuo 9:00 iki 12:00 ir nuo 14:00 iki 17:00)
- Elektroniniu būdu: Adresu: [email protected] su tema „SAUGOS KOPIJA“, po kurios turi būti konsultacijos numeris, pavadinimas ir kandidato vardas, kuriems ji priklauso.
Pasiūlymų pateikimas: Dokumentai turi būti parašyti prancūzų kalba. Jie turi turėti visus žemiau nurodytus dokumentus. Pasiūlymai turi būti pateikti prieš privalomą laiko limitą, nurodytą „AIR ACHATS“ platformoje.
Lankymas: nėra.
Pasiūlymų galiojimo laikas: 120 dienų nuo pasiūlymų pateikimo laiko ribos.
KONTAKTAS TECHNINIAMS IR ADMINISTRACINIAMS KLAUSIMAMS
Tiesiogiai „AIR ACHATS“ platformoje prisijungus prie savo paskyros.
KANDIDATŲ ATRANKOS KRITERIJAI
Pirkėjas nustato objektivius kandidatų skaičiaus ribojimo kriterijus, kurie gali pateikti pasiūlymą. Maksimalus kandidatų skaičius, kurie gali pateikti pasiūlymą: n
CPV kodai
Dokumentai ir pateikimas
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Franciaország – Autópálya építése – ESTK - Travaux d'effacement des gares de péage
AREA.PrancūzijaMotorway construction worksDeadline per 28 dienasPublikuota 2026-09-02
Franciaország – Építési munkák – Appel d'offres ouvert
Le Logis CorsePrancūzijaConstruction workDeadline per 14 dienasPublikuota 2026-09-02
Franciaország – Felújítás – ROIFFE (86) Ferme de Bellevue - Valorisation hébergement - Lot 1 : Gros oeuvre, second oeuvre, VRD - Lot 2 : Electricité , plomberie, ventilation
SID Nord-OuestPrancūzijaRefurbishment workDeadline per 25 dienasPublikuota 2026-09-02
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux et entretien des infrastructures communautaires - Réseaux d'assainissement et d'eau potable
Communauté d Agglomération Luberon Monts de VauclusePrancūzijaSewerage workWorks for complete or part construction and civil engineering workDeadline per 39 dienasPublikuota 2026-09-02