Italija – Iždo paslaugos – AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO DI TESORERIA E PRESTAZIONI BANCARIE ASSOCIATE PER LA CNPADC
Aprašymas
PASLĄSTOS TESORERIJOS PASLAUGOS IR SUSIJUSIOS BANKINIO PASCAROS PASLAUGOS CNPADC
Kontrakto numeris: CNPADC/2023/001
Paskelbimo data: 2023-01-15
Paskelbimo numeris: 2023/S 001-002
Paskelbimo vieta: TED
Paskelbimo kalba: anglų
Paskelbimo forma: elektroninė
Paskelbimo tipas: atviras
Paskelbimo aprašymas: CNPADC skelbia atviras konkursą dėl paslaugų, susijusių su tinkamų bankų paslaugų teikimu. Šis konkursas yra atviras visiems interesuojamiesiems teikėjams, kurie atitinka nurodytus reikalavimus.
Paskelbimo sąlygos: Konkurso sąlygos yra nurodytos CNPADC dokumentuose, kuriuos galima rasti šiame pateikime.
Paskelbimo dokumentai: Konkurso dokumentai yra prieinami CNPADC svetainėje.
Paskelbimo terminas: Pateikti pasiūlymai turi būti pateikti iki 2023-02-15.
Paskelbimo kontaktai: CNPADC, adresas: Via Roma 1, 00184 Roma, Italija, el. paštas: [email protected], telefonas: +39 06 123 4567.
CPV kodai
Dokumentai ir pateikimas
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA TELEMATICA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER L'AFFIDAMENTO DEL "SERVIZIO DI COPERTURA ASSICURATIVA ALL RISKS CONTRO I DANNI AL PATRIMONIO IMMOBILE, MOBILE ED ELETTRONICO DI COSMARI SRL - PERIODO 2026-2028"
COSMARI srlItalijaInsurance servicesDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – Procedura aperta, ai sensi dellart. 71 D. Lgs. 36/2023, per l'affidamento del servizio assicurativo All Risk per il patrimonio immobiliare e mobiliare dell'INRIM, per il periodo 31 dicembre 2026 - 31 dicembre 2029, rinnovabile per 3 anni.
Istituto nazionale di ricerca metrologica - Gare e contrattiItalijaInsurance servicesDeadline per 40 dienasPublikuota 2026-09-02
Olaszország – Biztosításközvetítői szolgáltatások – PROCEDURA PER L'AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO PROFESSIONALE DI BROKERAGGIO ASSICURATIVO, COMPRENSIVO DI CONSULENZA, ASSISTENZA E SUPPORTO SPECIALISTICO, FINALIZZATO ALLA GESTIONE INTEGRATA DEI RISCHI ASSICURATIVI E DEI SINISTRI DELLA.O. PAPARDO DI MESSINA
Azienda Ospedaliera Papardo - Ufficio ProvveditoratoItalijaInsurance brokerage servicesDeadline per 58 dienasPublikuota 2026-09-01
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO ASSICURATIVO ALL RISKS PATRIMONIO DELLA PROVINCIA DI LODI
Provincia di LodiItalijaInsurance servicesDeadline per 23 dienasPublikuota 2026-09-01