Grįžti į paiešką
Italija – Viešojo transporto paslaugų autobusai – Fornitura di n. 1 AUTOBUS a metano CNG, di lunghezza tra 11,800 e 12,300 mt., NF
AMI SpA- Azienda per la Mobilità Integrata e trasportiItalijaPaskelbta 2026-07-20
10 dienos likoAprašymas
Pardavimas n. 1 tarpmiestinio autobuso, kl. II, ilgio nuo 11,800 iki 12,300 m., skirto METANO CNG kuro, NORMAL FLOOR, naujas gamyklos.
Note: The English translation of "lunghezza" is "length", but in Lithuanian it is "ilgio", not "ilgio"
CPV kodai
Public-service buses
Dokumentai ir pateikimas
AI santrauka
Prisijunkite, kad gautumėte AI santraukąContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Olaszország – Vasúti berendezések – 500108697_2026 - FORNITURA DI MORSE DI AMARRO PER TE
RETE FERROVIARIA ITALIANA SPAItalijaRailway equipmentDeadline per 45 dienasPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Hulladéktömörítő járművek – FORNITURA DI N. 3 AUTOCARRI 2 ASSI DA 14 – 16 M³ PER IL SERVIZIO DI RACCOLTA RIFIUTI SOLIDI URBANI DI SEAB S.P.A., CON LA CONSEGUENTE PERMUTA DI N°3 VEICOLI USATI DI SEAB S.P.A. (F-1143 2026)
Energie-Umweltbetriebe Bozen Ag - Büro für Ausschreibungen und VerträgeItalijaRefuse-compaction vehiclesDeadline per 38 dienasPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – PROCEDURA APERTA, AI SENSI DELL’ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER LA FORNITURA DI N.1 AUTOBUS DI CLASSE I, A DUE ASSI, CON PROPULSIONE 100% ELETTRICA, DESTINATO AL TRASPORTO PUBBLICO LOCALE URBANO
Azienda Multi Servizi Comunali spaItalijaPublic-service busesDeadline per 21 dienąPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLItalijaPublic-service busesDeadline per 13 dienasPublikuota 2026-09-02