Airija – Projektų vadybos konsultacinės paslaugos – The provision of Project Management Services for Site Audit and Signage Content Creation Nationwide
Aprašymas
Kontraktų teikėjas kviečia pasiūlymus iš tinkamai kvalifikuotų paslaugų teikėjų, kurie įgyvendintų visą projektų valdymo programą, vietinių audito, GIS pagrindu įrašytų turtų, airių kalbos atitikimo vertinimo ir dvikalbės naujos informacijos kūrimo, skirtos įvairioms rekreacinėms vietoms visame Airijoje. Skirtas užimti visą projektų ciklą, nuo pradinių audito ir lauko duomenų rinkimo, analizės ir turinio paruošimo, iki vertimo ir grafinio dizaino koordinavimo, baigdamas galutiniu ataskaitų ir formalioji perėmimo į kontraktų teikėją. Norint gauti šio konkurso dokumentaciją, prašome prisijungti prie Coillte’s Supplier Management System (SMS) Proactis, einant į (http://www.coillte.ie/), paspaudę ‘What we do’ – ‘Suppliers’ - ‘SMS Portal, arba naudokite žemiau pateiktą nuorodą: Proactis - https://supplierlive.proactisp2p.com/Account/Login Kodas: RFX1004393
CPV kodai
Dokumentai ir pateikimas
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Írország – Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások – Security Operations Centre (SOC), Security Information and Event Management (SIEM) and Managed Incident Response (IR) Service
Health and Safety AuthorityAirijaTechnical computer support servicesComputer support servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportDeadline per 40 dienasPublikuota 2026-08-31
Írország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Provision of Managed ICT Services for CORU
Health and Social Care Professionals Council (CORU)AirijaIT services: consulting, software development, Internet and supportHardware consultancy servicesSoftware programming and consultancy servicesDeadline per 26 dienasPublikuota 2026-08-31
Írország – Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások – UL1080 - Project Management Consultant for LISB1 Refurbishment (Library) University of Limerick
University of Limerick_1124AirijaProject management consultancy servicesConstruction project management servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesDeadline per 12 dienasPublikuota 2026-08-31
Írország – Számítógépes támogatási szolgáltatások – Request for Tenders for the Provision of Managed Security Services
Houses of the Oireachtas ServiceAirijaComputer support servicesTechnical computer support servicesComputer-related servicesDeadline per 26 dienasPublikuota 2026-08-30