Grįžti į paiešką
Prancūzija – Įtaisai lūžiams gydyti, osteosintezės vinys ir plokštelės – PN GHT06 - FOURNITURE DE DISPOSITIFS MÉDICAUX STÉRILES D'ORTHOPÉDIE 2026
Centre Hospitalier Universitaire de Nice - Hôpital de Cimiez - Etablissement support du GHT06PrancūzijaPaskelbta 2026-02-26
Nenurodytas galutinis terminasAprašymas
PN GHT06 - ORTOPEDINIŲ MEDICININIŲ PRIETAIKŲ STERILIZACIJOS PRIEMONĖS 2026 Ši konsultacija apima 22 loto.
CPV kodai
Fracture appliances, pins and platesOrthopaedic implantsOrthopaedic prosthesesOsteosynthesis devicesArtificial parts of the bodySurgical implantsMiscellaneous medical devices and products
Dokumentai ir pateikimas
AI santrauka
Prisijunkite, kad gautumėte AI santraukąContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSPrancūzijaSpectroscopy devicesDeadline per 2 dienasPublikuota 2026-09-03
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHPrancūzijaRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesDeadline per 51 dienąPublikuota 2026-09-03
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREPrancūzijaPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesDeadline per 33 dienasPublikuota 2026-09-02
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXPrancūzijaPharmaceutical productsMedical consumablesDeadline per 30 dienasPublikuota 2026-09-02