Grįžti į paiešką
Vokietija – Žibalo tipo reaktyvinis kuras – Flugturbinenkraftstoff F-44, FY0025
Bundesamt für Ausrüstung, Informationstechnik und Nutzung der BundeswehrVokietijaPaskelbta 2026-04-21
Nenurodytas galutinis terminasAprašymas
Pardavimas 3.248 m³ skysčiu turbinų kuro F-44, FY0025 pagal specifikaciją DEF STAN 91-86, leidimas 7, leidimo data 2025 m. rugsėjo 28 d., skirtas tiekimo laikotarpiui nuo 2026 m. rugsėjo 1 d. iki 2026 m. lapkričio 30 d. Sudaryti 2 lotai.
CPV kodai
Kerosene jet type fuels
Dokumentai ir pateikimas
AI santrauka
Prisijunkite, kad gautumėte AI santraukąContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Németország – Villamos energia – Stromausschreibung Gemeinde Haimhausen 2027/2028/2029
Gemeinde Haimhausen, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHVokietijaElectricityDeadline per 32 dienasPublikuota 2026-09-03
Németország – Villamos energia – Stromausschreibung Kreis Gütersloh 2027/2028/2029
Kreis Gütersloh, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHVokietijaElectricityDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-03
Németország – Villamos energia – Offenes Verfahren
Trink- und Abwasserzweckverband VorharzVokietijaElectricityDeadline per 32 dienasPublikuota 2026-09-03
Németország – Földgáz – Erdgasausschreibung Stadt Monschau 2027 - 2029
Stadt Monschau, vertreten durch die KUBUS Kommunalberatung und Service GmbHVokietijaNatural gasDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-03