Prancūzija – Transporto paslaugos (išskyrus atliekų išvežimo transportą) – Prestations de Transport de fonds par hélicoptère et par route et prestations associées pour la Poste SA et de sa filiale La Banque Postale pour le département de la Guyane
Aprašymas
La Poste ir La Banque Postale norėtų paskirti kvalifikuotam paslaugų teikėjui vykdyti lėktuvais vykdomų pinigų ir vertybių transporto, centrinės išmokos valdymo, La Banque Postale bankomatų valdymo paslaugas visiems La Poste ir La Banque Postale kontaktiniams taškams, esantiems Gvianos departamente. Kontaktinių taškų skaičius yra įvertintas kaip 16 ir sudarytas iš pašto biurų, pašto agentūrų, išsidėstiusių Gvianos departamente. Konsultacija sudaryta iš vieno loto. Užsakymo grupė sudaryta iš: - La Poste, - La Banque Postale (RCS 421 100 645, kurios būstinė yra 115 rue de Sèvres 75 275 PARIS CEDEX 06). La Poste veikia kaip užsakymo grupės koordinatorius. La Poste ir La Banque Postale duomenų apdorojimas, įskaitant saugojimą, atsarginę kopiją ir/arba konsultavimą, turi būti lokalizuotas Europos Sąjungos (ES), Europos Ekonominės Zonos (EEZ) šalyje arba Europos Sąjungos pripažintoje šalyje. Konsultacijos dokumentas, kuris bus išsiųstas pasirinktiems paslaugų teikėjams, nurodys elementus, susijusius su šia reikalavimu. Kandidatas turi būti informuotas, kad jis turės patvirtinti lėktuvų skrydžių eksploatacijos licenciją, kai bus priskirtas kontraktas.
CPV kodai
Dokumentai ir pateikimas
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-Cadre de prestations de chargement et de déchargement et de transports de moyens de réalimentation en Corse.
EDF SAPrancūzijaRoad transport servicesNėra nurodytos paskutinės datosPublikuota 2026-09-03
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Appel d’offres en vue des prestations d’excursions à la journée et de séjours organisés pour les « Animations de Temps Libre (ATL)» et l’« Accueil Collectif de Mineurs Sans Hébergement (ACMSH) » de la Commune de Carqueiranne
Commune de Carqueiranne (83)PrancūzijaRoad transport servicesTravel servicesTravel agency, tour operator and tourist assistance servicesDeadline per 32 dienasPublikuota 2026-09-03
Franciaország – Közúti szállítási szolgáltatások – Accord-cadre de transport de l'UNSS pour la MARTINIQUE, GUYANE et la REUNION
Union National du Sport Scolaire (UNSS)PrancūzijaRoad transport servicesDeadline per 30 dienasPublikuota 2026-09-03
Franciaország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Gestion et exploitation des services publics de transports non urbains de voyageurs du réseau Aléop en Sarthe
Région des Pays de la LoirePrancūzijaPublic road transport servicesRepair, maintenance and associated services related to roads and other equipmentDeadline per 55 dienasPublikuota 2026-09-02