Grįžti į paiešką
Italija – Įvairios bendrosios ir specialiosios paskirties mašinos – Ristrutturazione e adeguamento magazzino ortofrutticlo (celle frigorifere)
STRUTTURA VALLE D'AOSTA SRLItalijaPaskelbta 2026-07-12
Nenurodytas galutinis terminasAprašymas
RISTRUKTŪRINIMAS IR PRIEŠINIMAS ORTOFRUTTICOLO SANDAUGOS, ESANTĮ SAINT-PIERRE (AO) SAVIVALDYBĖJE, COGNEIN V. N.6., PROJEKTO, PIEŠINIMO IR ŠALTŲ INSTALIACIJŲ MONTAŽO, SKIRTŲ CELIŲ IR PRISITARPOMOS STATYBŲ PIEŠINIMUI.
CPV kodai
Miscellaneous general and special-purpose machinery
Dokumentai ir pateikimas
AI santrauka
Prisijunkite, kad gautumėte AI santraukąContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Olaszország – Ipari robotok – Gara a procedura aperta, ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs 36/2023, in lotti, per la conclusione di accordi quadro, ai sensi dell’art. 59, co. 3 e 4 del D.Lgs. 36/2023, per la fornitura di particolari meccanici a disegno finalizzati alla costruzione di prototipi robotici della Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia.
Fondazione Istituto Italiano di TecnologiaItalijaIndustrial robotsDeadline per 13 dienasPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Kompresszor – Fornitura, Assistenza Al Montaggio E Manutenzione Full Service Di N.16 Soffianti A Servizio Del Comparto Biologico Dell’impianto Di Depurazione Di Monza San Rocco
Brianzacque S.r.l.ItalijaCompressorsDeadline per 32 dienasPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Italadagoló automaták – Noleggio full service di erogatori di acqua potabile presso gli insediamenti aziendali della Rai di Roma, Milano e Sedi Regionali
RAI - Radiotelevisione Italiana S.p.A. - A/MCT/CTDItalijaDrinks dispensersVending machinesDeadline per 30 dienasPublikuota 2026-09-01
Olaszország – Emelő-, árumozgató, be- és kirakodógépek – Fornitura 4 sollevatori telescopici - Bacini Montani
Provincia Autonoma di TrentoItalijaLifting, handling, loading or unloading machineryDeadline per 26 dienasPublikuota 2026-08-31