Italija – Informacinių technologijų programinės įrangos paketai – BANDO PER L’ISTITUZIONE DEL SISTEMA DINAMICO DI ACQUISIZIONE AI SENSI DELL’ART. 32 DEL D.LGS. N. 36/2023 PER L’AFFIDAMENTO DELLE FORNITURE DI LICENZE SOFTWARE PER LIGURIA DIGITALE ED ENTI SOCI
Aprašymas
PARDAS SISTEMOS DINAMIKOS ĮSTEIGIMUI PAGAL 32 STRAIPSNIJ D.LGS. N. 36/2023, SKIRTAS LIGURIA DIGITALE IR JŲ PARTNERIŲ PROGRAMINĖS ĮRANGOS LICENZIJŲ PIRKIMUI
Pardavimų procedūros kodas: 2023/S 100-250000
Pardavimų procedūros aprašymas:
Liguria Digitale ir jos partneriai skelbia pardavimų procedūrą, skirtą įsteigti dinamiką sistemą, kuria bus pirktos programinės įrangos licencijos. Šis pardavimų procedūros kodas yra 2023/S 100-250000.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros aprašymas:
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos partnerių reikmėms.
Pardavimų procedūros tikslas yra įsigyti programinės įrangos licencijas, kurios būtų atitinkamos Liguria Digitale ir jos
CPV kodai
Dokumentai ir pateikimas
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Olaszország – Iparspecifikus szoftvercsomag – GARA EUROPEA A PROCEDURA APERTA MEDIANTE PIATTAFORMA DI INTERMEDIAZIONE TELEMATICA SINTEL PER LA FORNITURA DI UN SOFTWARE PER LA GESTIONE DELLA FORMAZIONE AREU PER LA DURATA DI 48 MESI
Agenzia Regionale Emergenza Urgenza (AREU 118)ItalijaIndustry specific software packageDeadline per 30 dienasPublikuota 2026-09-01
Olaszország – Licenckezelő szoftvercsomag – VAG26F8853 - Fornitura di licenze di prodotti Microsoft e relativi accessori - 2° edizione
Viveracqua s.c. a r.l.ItalijaLicense management software packageDeadline per 26 dienasPublikuota 2026-09-01
Olaszország – Valós idejű utas-ismeretterjesztő rendszerek – Programma Regionale Sardegna FESR 2021-2027. Fornitura e installazione di 120 paline della tipologia E-paper comprensive di software, pulsante per sintesi vocale, accessori e piattaforma di gestione
CTM S.p.A.ItalijaReal-time passenger information systemDeadline per 17 dienasPublikuota 2026-09-01
Olaszország – Dokumentumkezelési rendszerek – ACQUISIZIONE DI UN SERVIZIO INTEGRATO PER IL MANTENIMENTO ED INTEGRAZIONE DEL SISTEMA DI RILEVAZIONE PRESENZE E PAYROLL DI CINECA
CINECA Consorzio InteruniversitarioItalijaDocument management systemDeadline per 22 dienasPublikuota 2026-08-26