Lengyelország – Műtőtermi készülékek és műszerek – Dostawa aparatury medycznej - robotycznego ramienia ortopedycznego, jako realizacja dotacji celowej zadania polegającego na wdrożeniu najnowocześniejszych technik operacyjnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, w tym technologii robotycznej w procedurach endoprotezoplastyki (...).
Aprašymas
Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 i następnych ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024r. poz. 1320 ze zm.) zwanej dalej także „Pzp”. Postępowanie o wartości zamówienia powyżej progów unijnych określonych w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanego na podstawie art. 3 ustawy Pzp. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej (rok produkcji min. 2025) aparatury medycznej - robotycznego ramienia ortopedycznego, jako realizacja dotacji celowej zadania polegającego na wdrożeniu najnowocześniejszych technik operacyjnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, w tym technologii robotycznej w procedurach endoprotezoplastyki, na podstawie Uchwały nr XXIX/804/26 Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z dnia 9 lipca 2026r.w sprawie zmian w budżecie Województw Dolnośląskiego na rok 2026 i Uchwały nr 4670/VII/26 Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 17 lipca 2026r. Zamówienie realizowane jest z budżetu Województwa Dolnośląskiego w ramach udzielonej dotacji celowej na realizację zadania polegającego na wdrożeniu najnowocześniejszych technik operacyjnych w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, w tym technologii robotycznej w procedurach endoprotezo plastyki, na podstawie Uchwały nr XXIX/804/26 Sejmiku Województwa Dolnośląskiego z dnia 9 lipca 2026r.w sprawie zmian w budżecie Województw Dolnośląskiego na rok 2026 i Uchwały nr 4670/VII/26 Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 17 lipca 2026r. w sprawie zmiany Uchwały nr 1458/VII/25 Zarządu Województwa Dolnośląskiego z dnia 27 stycznia 2026r. w sprawie udzielenia Dolnośląskiemu Szpitalowi Specjalistycznemu im. T. Marciniaka – Centrum Medycyny Ratunkowej we Wrocławiu w latach 2025-2026, dotacji na realizację zadania pn.: „Poprawa bazy leczniczej”.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla ww. części został wykazany i opisany w: „Formularzu cenowym” (załącznik nr 2), „Karcie Parametrów” (załącznik nr 3), „Projektowanych postanowieniach umowy” (załącznik nr 4), stanowiących integralną część Specyfikacji Warunków Zamówienia. Warunki umowne realizacji przedmiotowego zamówienia publicznego zawierają „Projektowane postanowienia umowy”, stanowiące integralną część SWZ. Wykonawca zobowiązuje się do podpisania umowy powierzenia przetwarzania danych osobowych wraz z zawarciem umowy (zgodnie z załącznikiem nr 12 do SWZ).
CPV kodai
Dokumentai ir pateikimas
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Lengyelország – Műtőtermi műszerek – Dostawa drobnych i jednorazowych materiałów medycznych.
Wojskowy Instytut Medycyny LotniczejLenkijaOperating-theatre instrumentsMedical aidsIntraocular lensesDeadline per 35 dienasPublikuota 2026-09-03
Lengyelország – Laboratóriumi reagensek – Sprzedaż i dostarczenie odczynników do badań metodą mikrokolumnową w żelu z zakresu immunologii transfuzjologicznej oraz dzierżawa analizatora wraz z systemem BackUp.
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie TrybunalskimLenkijaLaboratory reagentsAnalysersDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-03
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – Dostawa sprzętu medycznego jednorazowego specjalistycznego, w tym depozyty oraz akcesoria zużywalne do urządzeń medycznych zakupionych w ramach Krajowego Planu Odbudowy
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr. A. Jurasza w BydgoszczyLenkijaMedical consumablesDeadline per 7 dienasPublikuota 2026-09-03
Lengyelország – Orvosi felszerelések – Zakup sprzętu i aparatury medycznej w ramach projektu pn.: „Poprawa jakości i dostępności ambulatoryjnych świadczeń specjalistycznych w WSSz im. M. Pirogowa” ZP/40/2026
Wojewódzki Specjalistyczny Szpital im. M. Pirogowa w ŁodziLenkijaMedical equipmentsDeadline per 33 dienasPublikuota 2026-09-03