Graikija – Vandens transporto paslaugos – Σύναψη Συμφωνίας Πλαίσιο (Σ-Π) για την «Παροχή Υπηρεσιών Θαλασσίου Εγχώριου Μεταφορέα» τετραετούς (4) διάρκειας με έναν οικονομικό φορέα, θα πραγματοποιηθεί σύμφωνα με τα άρθρα 40,43,44 και 46 ( Διαπραγμάτευση με Δημοσίευση Προκήρυξης Διαγωνισμού), του ν.3978/11
Aprašymas
Sutarties objektas yra jūrinių vidaus vandenų transporto laivo nuoma, turintis visus reikiamus techninius / konstrukcinius elementus, skirtus vykdyti visos rūšies karinio ir nekarinio aprūpinimo (įskaitant „pavojingus krovinius“) pervežimą, atliktų, įrankių, transporto priemonių, ryšių medžiagų, visų rūšių ir klasės krovinių, ginklų sistemų, taip pat klasifikuotų medžiagų, kurias naudojasi Graikijos Ginkluotosios Pajėgos (GES), į bet kurį Graikijos uostą, nepriklausomai nuo jų kokybės būklės ir jų charakteristikos (kaip pagrindinių ar ne, naudojamų, pavojingų, jautrių, traukiamų ir pan.) ar jų atveju atsirandantį tūrio ir svorio, kaip ypač nurodyta šioje PED ir CPV (pvz. 1.2.2 šioje).Sutarties sąlygos yra pagal PED par. 4.1.6, 6.2 ir 8, o nuomojamo laivo charakteristikos aprašytos išsamiai PED par. 4.2 ir 4.3.
CPV kodai
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Θεσσαλίας με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGraikijaPublic road transport servicesDeadline per 33 dienasPublikuota 2026-09-02
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτός Δημόσιος Διαγωνισμός για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Νοτίου Αιγαίου με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGraikijaPublic road transport servicesDeadline per 27 dienasPublikuota 2026-08-30
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Ανοικτός Δημόσιος Διαγωνισμός για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Κεντρικής Μακεδονίας με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGraikijaPublic road transport servicesDeadline per 26 dienasPublikuota 2026-08-18
Görögország – Közúti tömegközlekedési szolgáltatások – Διακήρυξη Ανοικτού Δημόσιου Διαγωνισμού για την ανάθεση του αποκλειστικού δικαιώματος εκτέλεσης δημόσιων τακτικών [αστικών / υπεραστικών] οδικών μεταφορών επιβατών με λεωφορεία στην Περιφέρεια Ηπείρου με σύμβαση παραχώρησης δημόσιας υπηρεσίας σύμφωνα με τον Κανονισμό 1370/2007
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝGraikijaPublic road transport servicesDeadline per 26 dienasPublikuota 2026-08-18