Airija – Pagalbos vartotojui ir darbo palaikymo paslaugos – Provision of Computer Assisted Telephone Interviewing (CATI) services and associated services for the Central Statistics Office, Ireland
Aprašymas
Teikti išėjimo kontaktų centro paslaugas, skirtas skelbti ketvirtinį LFS rodiklius, įskaitant, bet neapribojant:
• Optimizuotą paslaugą, skambinant apie 11 000 potencinių klientų per ketvirtį, per produktyviausią laiką
• Visų intervijuojimo ir rezultatų detalų sekimą
• Prieigos prie Kontratavimo įstaigos sistemų, kad būtų galima sukurti, skaityti ir atnaujinti atsakėjų duomenis
o Kontratavimo įstaiga naudojo Blaise programinę paketą
• Svarbių failų ir ataskaitų mainus su Kontratavimo įstaiga
• Patikimą ir atnaujintą skambinimo tvarkaraštį / skambinimo sprendimą
• Labai patikimą ir diskretų darbuotojų kolektyvą
• Visų duomenų likimą EES, arba šalyje, turinčioje duomenų ekvivalentą
o Paslaugos gali būti debesys
• Laiku paslaugų teikimą per kampanijos laikotarpį
• Galimybę teikti paslaugas anglų ir airių kalbomis
• Labai patikimą ir lengvai adaptuojamą paslaugą
• Prenotifikavimą atsakėjams (žinutė / laiškas)
• Stebimą, įsijungiančią telefonų paslaugą, kad būtų galima kontaktuoti su atsakėjais (labai mažos kiekiai)
• Saugią ir visapusišką skambinimų įrašymo sprendimą
• Teikti valdymo ir kokybės užtikrinimo paslaugas, pvz., reguliarūs susitikimai
• Teikti svarbių realaus laiko, kasdienių, savaitinių ir mėnesinių rodiklių
• Patikimus procesus, valdant atsakėjų skundus
CPV kodai
Dokumentai ir pateikimas
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Írország – Műszaki számítógép-támogatási szolgáltatások – Security Operations Centre (SOC), Security Information and Event Management (SIEM) and Managed Incident Response (IR) Service
Health and Safety AuthorityAirijaTechnical computer support servicesComputer support servicesIT services: consulting, software development, Internet and supportDeadline per 40 dienasPublikuota 2026-08-31
Írország – IT-szolgáltatások: tanácsadás, szoftverfejlesztés, internet és támogatás – Provision of Managed ICT Services for CORU
Health and Social Care Professionals Council (CORU)AirijaIT services: consulting, software development, Internet and supportHardware consultancy servicesSoftware programming and consultancy servicesDeadline per 26 dienasPublikuota 2026-08-31
Írország – Projekt-ügyintézési tanácsadó szolgáltatások – UL1080 - Project Management Consultant for LISB1 Refurbishment (Library) University of Limerick
University of Limerick_1124AirijaProject management consultancy servicesConstruction project management servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesDeadline per 12 dienasPublikuota 2026-08-31
Írország – Számítógépes támogatási szolgáltatások – Request for Tenders for the Provision of Managed Security Services
Houses of the Oireachtas ServiceAirijaComputer support servicesTechnical computer support servicesComputer-related servicesDeadline per 26 dienasPublikuota 2026-08-30