Italija – Teksto rinkimo, apdorojimo ir stalinės leidybos paslaugos – Servizio di resocontazione scritta per il Consiglio regionale del Veneto
Aprašymas
Paslaugų pavadinimas: Rašytų ataskaitų paslaugų teikimas Veneto regiono tarybai
Paslaugų aprašymas:
Veneto regiono taryba ieško paslaugų teikėjo, kuris galėtų teikti rašytų ataskaitų paslaugas, kurios būtų naudingos tarybos veiklai. Šios paslaugos turi būti teikiamos profesionaliai ir atitinkantys visus reikalavimus, nurodytus paslaugų aprašyme.
Priežastys, dėl kurių paslaugos yra reikalingos:
Veneto regiono taryba nori užtikrinti, kad visi tarybos veiklos aspektai būtų dokumentuoti ir ataskaitos būtų teikiamos laikantyssi visų teisės aktų reikalavimų.
Paslaugų teikėjo reikalavimai:
Paslaugų teikėjas turi turėti patirtį teikdamas rašytų ataskaitų paslaugas, taip pat turi būti įgijęs teisės aktų žinias, susijusias su regiono tarybų veikla.
Paslaugų teikėjo pasiūlymai turi būti pateikti iki 2024 m. sausio 15 d.
CPV kodai
Dokumentai ir pateikimas
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Olaszország – Pénzbehajtási szolgáltatások – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI RISCOSSIONE COATTIVA DELLA TARIP (ARTT. 71 E 176 DEL D.LGS. N. 36/2023, COME MODIFICATO E INTEGRATO DAL D.LGS. N. 209/2024)
Alea AmbienteItalijaCollection agency servicesDeadline per 34 dienasPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Formatervezési kisegítő szolgáltatások – AQ Servizi di assistenza grafica
Banca d'ItaliaItalijaDesign support servicesSpecialty design servicesDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Archiválási szolgáltatások – Procedura aperta per l’affidamento del servizio integrato di ritiro, archiviazione, custodia e gestione informatizzata della documentazione cartacea sanitaria e amministrativa della Fondazione “Istituto G. Giglio di Cefalù”, comprensivo di digitalizzazione on demand, movimentazione e consegna degli originali, gestione dello scarto documentale e piattaforma informatica
Fondazione Istituto G Giglio CefaluItalijaArchiving servicesDeadline per 40 dienasPublikuota 2026-09-03
Olaszország – Pénzbehajtási szolgáltatások – GARA DI APPALTO MEDIANTE PROCEDURA APERTA PER AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DELL'ATTIVITÀ DI ACCERTAMENTO E RISCOSSIONE ORDINARIA E STRAORDINARIA, VOLONTARIA E COATTIVA DEI TRIBUTI MINORI (CANONE UNICO PATRIMONIALE E MERCATALE). AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DELL'ATTIVITÀ DI RISCOSSIONE COATTIVA DI TUTTE LE ENTRATE TRIBUTARIE, EXTRA TRIBUTARIE E PATRIMONIALI DELL'ENTE. AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DELL'AT
COMUNE DI CUPELLOItalijaCollection agency servicesDeadline per 25 dienasPublikuota 2026-09-02