Grįžti į paiešką
Prancūzija – Pastatų statybos darbai – Passation d’un Contrat de Promotion Immobilière (CPI) pour la restructuration du campus de TBS EDUCATION sur le site d’Entiore
Pouvoir adjudicateur: SCI Arcole Immatriculée au RCS de Toulouse sous le numéro 879 677 417 Domiciliée 1, place Jourdain 31068 Toulouse Mandataire du maître d'ouvrage: Toulouse Business School Immatriculée au RCS de Toulouse sous le numéro 817 517 394 Domiciliée 1, place Alphonse Jourdain 31000 ToulousePrancūzijaPaskelbta 2026-03-03
Nenurodytas galutinis terminasAprašymas
Dialoginis konkurso procedūra dėl nekilnojamojo turto skatinimo sutarties (CPI) pasirašymo, skirtos TBS EDUCATION kampuso perstatymui Entiore vietoje
CPV kodai
Building construction workArchitectural and related servicesEngineering services
Dokumentai ir pateikimas
AI santrauka
Prisijunkite, kad gautumėte AI santraukąContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Susiję pirkimai
Franciaország – Autópálya építése – ESTK - Travaux d'effacement des gares de péage
AREA.PrancūzijaMotorway construction worksDeadline per 28 dienasPublikuota 2026-09-02
Franciaország – Építési munkák – Appel d'offres ouvert
Le Logis CorsePrancūzijaConstruction workDeadline per 14 dienasPublikuota 2026-09-02
Franciaország – Felújítás – ROIFFE (86) Ferme de Bellevue - Valorisation hébergement - Lot 1 : Gros oeuvre, second oeuvre, VRD - Lot 2 : Electricité , plomberie, ventilation
SID Nord-OuestPrancūzijaRefurbishment workDeadline per 25 dienasPublikuota 2026-09-02
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux et entretien des infrastructures communautaires - Réseaux d'assainissement et d'eau potable
Communauté d Agglomération Luberon Monts de VauclusePrancūzijaSewerage workWorks for complete or part construction and civil engineering workDeadline per 39 dienasPublikuota 2026-09-02