Ieškoti pasiūlymų
Išsaugoti paieškąDuomenų šaltinis: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-plotis viršsvaržio pasiūlymai.
Paieška apima pirkimo pavadinimą, aprašymą ir perkančiosios organizacijos pavadinimą.
35 tenderiai rasti
Görögország – Tüzelőanyagok – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΚΑΥΣΙΜΑ 2026
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥGraikijaFuelsDeadline per 18 dienasPublikuota 2026-08-30
Görögország – Ólmozatlan benzin – Διαγωνισμός Προμήθειας υγρών καυσίμων (βενζίνης αμόλυβδης, πετρελαίου κίνησης, πετρελαίου θέρμανσης) για τα έτη 2027-2028-2029
Περιφέρεια Κεντρικής ΜακεδονίαςGraikijaUnleaded petrolDiesel fuelHeating oilDeadline per 28 dienasPublikuota 2026-08-27
Görögország – Kenőolaj és kenőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ
ΔΗΜΟΣ ΖΑΓΟΡΑΣ ΜΟΥΡΕΣΙΟΥGraikijaLubricating oils and lubricating agentsDeadline per 14 dienasPublikuota 2026-08-26
Görögország – Tüzelőanyagok – Προμήθεια υγρών καυσίμων (πετρέλαιο κίνησης-πετρέλαιο θέρμανσης-βενζίνης) & λιπαντικών για τις ανάγκες του Δήμου Κιλκίς ετών 2026-2027 Τμήματα 1-9 Αρ. Μελ. ΚΟΠ22/2026»
ΔΗΜΟΣ ΚΙΛΚΙΣGraikijaFuelsHeating oilDeadline per 31 dienąPublikuota 2026-08-24
Görögország – Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások – Προμήθεια καυσίμων και λιπαντικών
ΔΗΜΟΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣGraikijaPetroleum products, fuel, electricity and other sources of energyFuelsLubricating preparationsDeadline per 29 dienasPublikuota 2026-08-23
Görögország – Tüzelőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΥ ΘΗΒΑΙΩΝ ΓΙΑ ΔΥΟ ΕΤΗ - Α/Α Διαγωνιστικής Διαδικασίας 512087
ΔΗΜΟΣ ΘΗΒΑΙΩΝGraikijaFuelsLubricating oils and lubricating agentsDeadline per 21 dienąPublikuota 2026-08-20
Görögország – Tüzelőanyagok – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 18/2026
ΠΕΔΙΟ ΒΟΛΗΣ ΚΡΗΤΗΣGraikijaFuelsDeadline per 30 dienasPublikuota 2026-08-20
Görögország – Kőolajtermékek, tüzelőanyagok, villamos energia és egyéb energiaforrások – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΣΥΝΟΛΟΥ ΤΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ, ΚΑΥΣΙΜΩΝ KAI ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ THN ΚΙΝΗΣΗ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΩΝ ΜΕΣΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥ ΓΙΑ 3 ΕΤΗ
ΔΗΜΟΣ ΣΑΡΩΝΙΚΟΥGraikijaPetroleum products, fuel, electricity and other sources of energyHeating oilPetrolDeadline per 22 dienasPublikuota 2026-08-17
Görögország – Dízelüzemanyag – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΛΗΜΝΟΥ ΓΙΑ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΕΝΟΣ ΕΤΟΥΣ
ΔΗΜΟΣ ΛΗΜΝΟΥGraikijaDiesel fuelUnleaded petrolHeating oilDeadline per 16 dienasPublikuota 2026-08-16
Görögország – Fűtőolaj – Προμήθεια πετρελαίου θέρμανσης και καυσίμων κίνησης
ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΟΡΕΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣGraikijaHeating oilDiesel oilUnleaded petrolDeadline per 17 dienasPublikuota 2026-08-13
Görögország – Dízelüzemanyag – Προμήθεια υγρών καυσίμων (πετρέλαιο DIESEL & αμόλυβδη) για τα ιδιόκτητα και μισθωμένα οχήματα & μηχανήματα έργου της Π.Ε. Βοιωτίας (Λιβαδειά και Θήβα), καθώς και πετρέλαιο θέρμανσης για τις ανάγκες των υπηρεσιών της Π.Ε.Β, για τρία έτη, προϋπολογισμού 941.251,75 άνευ ΦΠΑ 24% ( 1.261.462,36€ συμπεριλαμβανομένου δικαιώματος προαίρεσης 10% και ΦΠΑ 24%)
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ - Π.Ε. ΒΟΙΩΤΙΑΣGraikijaDiesel fuelPetroleum and distillatesDeadline per 15 dienasPublikuota 2026-08-11
Görögország – Dízelolaj – Προκήρυξη διεθνούς, ηλεκτρονικού, ανοικτού διαγωνισμού για τη σύναψη συμβάσεων προμήθειας καυσίμων κίνησης (προμήθεια diesel κίνησης CPV:09134100-8, προμήθεια αμόλυβδης βενζίνης CPV: 09132100-4) και πετρελαίου θέρμανσης, με CPV: 09135100-5 συνολικής προϋπολογισθείσας δαπάνης 282.496,80€, με ΦΠΑ 24% και δικαιωμάτων προαίρεσης 10%
ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣGraikijaDiesel oilUnleaded petrolHeating oilDeadline per 11 dienasPublikuota 2026-08-11
Görögország – Dízelolaj – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ υγρών καυσίμων για την κίνηση μεταφορικών μέσων και την θέρμανση 2027-2029
ΔΗΜΟΣ ΠΥΡΓΟΥGraikijaDiesel oilUnleaded petrolHeating oilDeadline per 14 dienasPublikuota 2026-08-11
Görögország – Ólmozatlan benzin – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΔΗΜΟΥ ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΕΤΟΥΣ 2027
ΔΗΜΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣGraikijaUnleaded petrolDiesel fuelHeating oilDeadline per 18 dienasPublikuota 2026-08-11
Görögország – Dízelüzemanyag – Προμήθεια καυσίμων για το Δήμο Μήλου και τα Νομικά του Πρόσωπα για δύο χρόνια.
ΔΗΜΟΣ ΜΗΛΟΥGraikijaDiesel fuelUnleaded petrolHeating oilDeadline per 15 dienasPublikuota 2026-08-09
Görögország – Tüzelőanyagok – ΔΙΑΓΩΝ. ΚΑΥΣΙΜΩΝ 2027-29
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣGraikijaFuelsDeadline per 15 dienasPublikuota 2026-08-09
Görögország – Tüzelőanyagok – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΕΛΑΙΟΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2027 ΚΑΙ 2028
ΔΗΜΟΣ ΒΥΡΩΝΑGraikijaFuelsDiesel oilUnleaded petrolDeadline per 21 dienąPublikuota 2026-08-06
Görögország – Kőolaj és párlatok – Προμήθεια καυσίμων για τις ανάγκες του Δήμου, εκτιμώμενης αξίας 2.048.317,40 ευρώ χωρίς ΦΠΑ με δικαίωμα προαίρεσης έως 30% επί της εκτιμώμενης αξίας της σύμβασης.
ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣGraikijaPetroleum and distillatesHeating oilDiesel fuelDeadline per 7 dienasPublikuota 2026-08-05
Görögország – Fűtőolaj – Προμήθεια καυσίμων Δήμου Αλεξάνδρειας για δύο έτη
ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣGraikijaHeating oilDiesel fuelUnleaded petrolDeadline per 9 dienasPublikuota 2026-08-04
Görögország – Dízelolaj – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΡΡΙΑΝΩΝ ΓΙΑ ΤΑ ΕΤΗ 2027, 2028
ΔΗΜΟΣ ΑΡΡΙΑΝΩΝGraikijaDiesel oilHeating oilUnleaded petrolDeadline per 8 dienasPublikuota 2026-08-02