Ieškoti pasiūlymų
Išsaugoti paieškąDuomenų šaltinis: Tenders Electronic Daily (TED) — EU-plotis viršsvaržio pasiūlymai.
Paieška apima pirkimo pavadinimą, aprašymą ir perkančiosios organizacijos pavadinimą.
29 tenderiai rasti
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – IZRADA PROMETNIH ELABORATA SVJETLOSNE SIGNALIZACIJE U GRADU ZAGREBU
GRAD ZAGREBKroatijaEngineering design servicesDeadline per 30 dienasPublikuota 2026-09-01
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluge glavnog nadzornog inženjera za dogradnju proizvodno-skladišnog objekta u Dugopolju
LJEKARNA SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJEKroatijaSupervision of building workDeadline per 12 dienasPublikuota 2026-09-01
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluga stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu nad izvođenjem radova na izgradnji parka Zelena oaza
MEĐIMURSKA ŽUPANIJAKroatijaSupervision of building workDeadline per 9 dienasPublikuota 2026-09-01
Horvátország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Idejni projekt Glavne zgrade
HRVATSKO NARODNO KAZALIŠTE U ZAGREBUKroatijaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesDeadline per 5 dienasPublikuota 2026-08-30
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Izrada glavnih projekata s ishođenjem građevinske dozvole te izvedbenih projekata za most preko rijeke Save na trasi spojne ceste (os 1) od DC232 do DC224 U Kratečkom s početkom u st 0+000,00 do st približno 0+895,00
Hrvatske ceste d.o.o.KroatijaEngineering design servicesDeadline per 15 dienasPublikuota 2026-08-30
Horvátország – Építési munka felügyelete – STRUČNI NADZOR I KOORDINATOR ZAŠTITE NA RADU NAD ENERGETSKOM OBNOVOM DOMA ZDRAVLJA CENTAR, AVENIJA VEĆESLAVA HOLJEVCA 22, PROJEKT ZA-GREEN
GRAD ZAGREBKroatijaSupervision of building workDeadline per 16 dienasPublikuota 2026-08-24
Horvátország – Építésiterület-felügyeleti szolgáltatások – Kompletan nadzor nad izvođenjem radova rekonstrukcije državne ceste oznake DC56, dionica 004, I faza, stacionaža od km 0+000 do km 8+100, dionica Drniš-Ružić
Hrvatske ceste d.o.o.KroatijaConstruction-site supervision servicesSurveying servicesTechnical testing servicesDeadline per 21 dienąPublikuota 2026-08-24
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Izrada idejnih projekata s ishođenjem lokacijske dozvole za Saborsko-Rakovicu, duljine cca 12,5 km
Hrvatske ceste d.o.o.KroatijaEngineering design servicesDeadline per 6 dienasPublikuota 2026-08-19
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluga stručnog nadzora i voditelja projekta gradnje u sklopu projekta Centar gaming industrije – inkubator i akcelerator
Regionalni koordinator Sisačko-moslavačke županijeKroatijaSupervision of building workConstruction supervision servicesConstruction project management servicesDeadline per 21 dienąPublikuota 2026-08-18
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluga stručnog nadzora i koordinatora zaštite na radu na izgradnji i opremanju Studentskog doma u Slavonskom Brodu
Sveučilište u Slavonskom BroduKroatijaSupervision of building workDeadline per 21 dienąPublikuota 2026-08-18
Horvátország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – Izrada projektne dokumentacije "Proširenje luke Raša"
Lučka uprava RijekaKroatijaProject and design preparation, estimation of costsEngineering design services for the construction of civil engineering worksEnvironmental impact assessment for constructionDeadline per 23 dienasPublikuota 2026-08-18
Horvátország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – USLUGA IZRADE POTREBNE PROJEKTNO-TEHNIČKE DOKUMENTACIJE ZA PROVOĐENJE OKOLIŠNIH I DOZVOLBENIH POSTUPAKA TE POSTUPKA JAVNE NABAVE ZA RADOVE ZA PROJEKT IZGRADNJE NOVE BOLNICE ŠIBENIK
OPĆA BOLNICA ŠIBENSKO-KNINSKE ŽUPANIJEKroatijaProject and design preparation, estimation of costsDeadline per 13 dienasPublikuota 2026-08-18
Horvátország – Földmérési szolgáltatások – Katastarska izmjera i izrada elaborata katastarske izmjere za više katastarskih općina temeljem Godišnjeg programa katastarskih izmjera građevinskih područja u 2026. godini
DRŽAVNA GEODETSKA UPRAVAKroatijaSurveying servicesDeadline per 16 dienasPublikuota 2026-08-18
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – IZRADA PROJEKTNE DOKUMENTACIJE SUSTAVA SIGURNOSNO -TEHNIČKE ZAŠTITE
GRAD ZAGREBKroatijaEngineering design servicesNėra nurodytos paskutinės datosPublikuota 2026-08-16
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Izrada projektne dokumentacije za razvoj sustava vodoopskrbe otoka Mljeta - 1. faza
NPKLM VODOVOD d.o.o.KroatijaEngineering design servicesDeadline per 13 dienasPublikuota 2026-08-16
Horvátország – Laboratóriumi szolgáltatások – Laboratorijske usluge drugih laboratorija -Izotopi CVVU
Hrvatska agencija za poljoprivredu i hranuKroatijaLaboratory servicesDeadline per 16 dienasPublikuota 2026-08-13
Horvátország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Izrada projektno-tehničke dokumentacije za izgradnju nove zgrade zdravstvene namjene u sklopu Županijske bolnice Čakovec
Županijska bolnica ČakovecKroatijaEngineering design servicesDeadline per 8 dienasPublikuota 2026-08-11
Horvátország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – USLUGA IZRADE PROJEKATA ZA UREĐENJE PRAZNIH STANOVA I STRUČNOG NADZORA NAD IZVOĐENJEM RADOVA UREĐENJA (Grupa 6., Grupa 7.)
DRŽAVNE NEKRETNINE d.o.o.KroatijaArchitectural, engineering and planning servicesDeadline per 15 dienasPublikuota 2026-08-11
Horvátország – Építési munka felügyelete – Usluge stručnog nadzora i koordinacije zaštite na radu II za četiri škole: OŠ Brodarica, OŠ Jurja Dalmatinca, OŠ Vrpolje i PŠ Ražine
GRAD ŠIBENIKKroatijaSupervision of building workDeadline per 7 dienasPublikuota 2026-08-10
Horvátország – Építészeti tervpályázatok szervezése – Projektni natječaj za izradu idejnog arhitektonsko – urbanističkog rješenja za proširenje kompleksa Nastavnog zavoda za javno zdravstvo Splitsko-dalmatinske županije
NASTAVNI ZAVOD ZA JAVNO ZDRAVSTVO SPLITSKO-DALMATINSKE ŽUPANIJEKroatijaOrganisation of architectural design contestsDeadline per 20 dienasPublikuota 2026-08-10