Iet uz saturu
Atpakaļ uz meklēšanu
Šī izsolēšanās ir beigusies.

Polija – Īpaša nolūka pasažieru autopārvadājumu pakalpojumi – Świadczenie usług transportowych na rzecz uczniów niepełnosprawnych z terenu Gminy Kobierzyce do placówek szkolno-wychowawczych i szkół oraz miejsc zamieszkania w roku szkolnym: 2026/2027 i 2027/2028

Gmina KobierzycePolijaPublicēts 2026. g. 24. jūn.
Termiņš pagājušs

Apraksts

1. Uzdevuma priekšmets ir transporta pakalpojumu sniedzēšana nepilnvarīgajiem skolēniem no Kobierzyce pagasta teritorijas uz izglītības un audzināšanas iestādēm un skolām, kā arī uz dzīvesvietu mācību gadu: 2026/2027 un 2027/2028 2. Uzdevuma priekšmeta apzīmējums Vispārējā Uzvēruma Sistēmā (CPV): Galvenais priekšmets: 60130000-8 Speciālo ceļu transporta pakalpojumi 3. Uzdevuma priekšmeta apraksts: 1) Transporta pakalpojumu sniedzēšana nepilnvarīgajiem skolēniem no Kobierzyce pagasta teritorijas uz izglītības un audzināšanas iestādēm un skolām, kā arī uz dzīvesvietu mācību gadu: 2026/2027 un 2027/2028. a) Pakalpojums ietver transporta pakalpojumu sniedzēšanu nepilnvarīgajiem skolēniem, kuri ir obligāti skolēni un gadu apmācību, b) Pakalpojums iekļauj arī skolēnu aprūpi, kad tie tiek pārvadāti, c) Skolēnu pārvadāšana no dzīvesvietas uz izglītības un audzināšanas iestādēm un skolām, kā arī no izglītības un audzināšanas iestādēm un skolām uz skolēnu dzīvesvietu notiks tikai dienās, kad izglītības iestādes realizē izglītības, audzināšanas un aprūpes uzdevumus, d) Izpildītājs sniedzēs transporta pakalpojumus skolas mācību dienās, izņemot brīvdienas un citas brīvdienas no RZP.271.39.2026 Lapa 5 izglītības dienām, saskaņā ar izglītības gada organizāciju, kas tika publicēta MEN šim izglītības gadam. e) Pakalpojums tiks sniedzēts visās izglītības dienās, saskaņā ar 2026/2027 un 2027/2028 izglītības gada kalendāru, termīnā no 01.09.2026 līdz 23.06.2028 no 6.00 līdz 17.00. 2) Vidējais dienā izskaitlītais kilometru skaits (uzņemot un atstājot visās iestādēs) ir aptuveni 890 km. 3) Prognozētais skaitlis bērnu, kā arī izglītības un audzināšanas iestādes, kurās tiks pārvadāti nepilnvarīgie bērni, kā arī viņu dzīvesvietas ir Pielikums nr. 1 SOPZ (Pielikums A SWZ). 4) Pārvadājumi tiks realizēti pēc noteiktām maršrutiem. Prognozētie maršruti ir Pielikums nr. 2 SOPZ (Pielikums A SWZ). 4. SOPZ sīkākais priekšmeta apraksts iekļauj Pielikumu A SWZ, kas noteikts priekšmeta īpašā apjoma un realizācijas nosacījumus.

CPV kodi

Special-purpose road passenger-transport services

Dokumenti & iesniegšana

AI kopsavilkums
Piesakieties, lai iegūtu AI kopsavilkumu

Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.

Saistītie iepirkumi