Atpakaļ uz meklēšanu
Šī izsolēšanās ir beigusies.
Németország – Iparspecifikus szoftvercsomag – Softwareverlängerungen
Universitätsklinikum Leipzig Anstalt des öffentlichen RechtsVācijaPublicēts 2026. g. 02. jūn.
Termiņš pagājušsApraksts
Beschaffung Software-Lizenzen: - Los 1- VEEAM (Ablaufdatum Bestandvertrag: 31.12.2026) - Los 2- i-doit (Ablaufdatum Bestandvertrag: 29.09.2026) - Los 3 - NESSUS (Ablaufdatum Bestandvertrag: bereits abgelaufen) - Los 4 Endpoint Protection (Ablaufdatum Bestandvertrag: 31.12.2026
CPV kodi
Industry specific software package
Dokumenti & iesniegšana
AI kopsavilkums
Piesakieties, lai iegūtu AI kopsavilkumuContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Saistītie iepirkumi
Németország – Szerverek – Serversystem für KI Interferenz Workloads - PR1237100-3190-I
Fraunhofer-Gesellschaft - Einkauf B12VācijaServersTermiņš pēc 30 dienasPublicēts 2026. g. 03. sept.
Németország – Licenckezelő szoftvercsomag – VMware-Lizenzen und -Support
Universitätsklinikum Köln AöRVācijaLicense management software packageSoftware package and information systemsSoftware support servicesTermiņš pēc 4 dienasPublicēts 2026. g. 03. sept.
Németország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Spracherkennung - Klinikum Region Hannover
Klinikum Region Hannover GmbHVācijaSoftware package and information systemsTermiņš pēc 10 dienasPublicēts 2026. g. 03. sept.
Németország – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Rahmenvereinbarung Red Hat Produkte
Land Niedersachsen vertreten durch IT.Niedersachsen FG 24 - Zentrale Vergabestelle ITVācijaSoftware package and information systemsIndustry specific software packageOperating systemsTermiņš pēc 16 dienasPublicēts 2026. g. 03. sept.