Iet uz saturu
Atpakaļ uz meklēšanu
Šī izsolēšanās ir beigusies.

Beļģija – Koksnes kurināmais – FOURNITURE DE PRODUITS BIOMASSE POUR LES INSTALLATIONS DE COGÉNÉRATION DE LA CHAUFFERIE CENTRALE DU SART-TILMAN (B10)

Université de LiègeBeļģijaPublicēts 2026. g. 16. jūl.
Termiņš pagājušs

Apraksts

Šis tirgus saistās ar biomasas piegādi "pelletu" formā vienu dienu pēc otra gada laikā, sākot ar pirmās piegādes datumu. 12 mēnešu laikā plānotā pelētu piegādes daudzums aptuveni 64 000 MWh PCS. Šis daudzums ir norādīts informatīvi, jo tehniskie problēmu vai cita iemesla dēļ var būt nepriekšviedojami apstākļi. Piegādes sāksies 2026. gada 15. novembrī (līdz 14. novembrim 2026. gada beigās). Plānots darba pārtraukums no jūnija līdz augustam, lai veiktu apkopes darbus (12 nedēļas pārtraukums ir iekļauts plānotajā grafikā). Šis tirgus ir noslēgts uz 12 mēnešiem. Pieļaujamas pagasta producentu asociācijas. Jāievēro, ka visi asociācijas dalībnieki individuāli ir saistīti ar piekļuves tiesībām un kvalitatīvo izvēli. Pievienots direktīvas 2023/2413 – RED III (Direktīva 2023/2413/ES) – biomasas izcelsmes ilgtspējība. Izveidojot ETS (Emission Trading System) sistēmu, Eiropas savienības CO2 kvotu apmaiņas sistēmu, kurai ir pakļauta Sart Tilman centrālā siltumstacija, biomasai saistītās emisijas tika uzskatītas par nulles, un šīs emisijas vairs neprasīja ikgadēju kvotu atdošanu. Šī loģika mainījās 2023. gadā ar direktīvu 2023/2413 (RED III), kas maina biomasas apstrādi ETS (Emission Trading System) ietvaros. Tādēļ, biomasas plūsmai saistītās emisijas pēc noklusējuma tiks uzskatītas par fosilajām, un ULiège tiks atbrīvots no kvotu atdošanas tikai tad, ja un tikai tad, ja instalācija pierāda, ka izcelsmes ilgtspējības kritērijiem un siltumnīcgāzu ekonomijas kritērijiem, kā tie ir definēti direktīvas 2023/2413 (RED III) 29. pantā (no 2. līdz 7. pantam un 10. pantam), ir ievēroti vai kad šie kritēriji neattiecas uz šo biomasu. Lai to izdarītu, iesniedzot piedāvājumu šim tirgum, piedāvājums saistās ar piegādi pelētu, kas sertificēts pēc Eiropas Komisijas atzītā brīvprātīga shēmas ietvaros RED III, un nodrošināt, lai kopējais emisiju faktors (ieskaitot transportu) būtu zemāks par 30 kg CO2/MWh.

CPV kodi

Wood fuelsFur skins

Dokumenti & iesniegšana

AI kopsavilkums
Piesakieties, lai iegūtu AI kopsavilkumu

Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.

Saistītie iepirkumi