L-Italja – Frejgantini li jintefħu – GARA EUROPEA A PROCEDURA RISTRETTA DEMATERIALIZZATA NEL SETTORE DELLA DIFESA E SICUREZZA PER L’ACQUISIZIONE DI BATTELLI PNEUMATICI CON MOTORE FUORIBORDO PER ASSICURARE LA CAPACITA’ DI INTERVENTO IN SUPPORTO DELLA PROTEZIONE CIVILE IN CASO DI PUBBLICA CALAMITA’
Deskrizzjoni
AĊĊWIZIZZJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-ĠUĠĠIENI PNEUMATIĊI BI MOTUR FUORIBORDO BIEĠU L-ĠESTIJONI TAL-
Kodi CPV
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – 012026 Fornitura di n 3 autobus ibridi interurbani classe II
AUTOSERVIZI LOCATELLI SRLl-ItaljaPublic-service busesDeadline fi 14 ajamIppubblikat f'02 Set 2026
Olaszország – Személygépkocsik – Procedura aperta svolta in modalità telematica per l'affidamento di un accordo quadro ai sensi dell’art. 59, comma 3 del d.lgs.n. 36/2023 avente ad oggetto il noleggio a lungo termine senza conducente di veicoli e i relativi servizi connessi ed opzionali, suddivisa in 2 lotti
SAL srl – Società Acqua Lodigiana srll-ItaljaPassenger carsDeadline fi 42 ajamIppubblikat f'01 Set 2026
Olaszország – Vasúti berendezések – AQ per la formitura e il servizio di taratura e manutenzione di rilevatori portatili, carrellini e sonde per controlli non distruttivi (CND) ad ultrasuoni ed a correnti indotte su rotaie e deviatoi delle linee dell’Infrastruttura Ferroviaria Nazionale gestita da RFI
Rete Ferroviaria Italiana S.p.A.l-ItaljaRailway equipmentMachines and apparatus for testing and measuringRepair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatusDeadline fi 50 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026
Olaszország – Tömegközlekedési buszok – Fornitura di n. 1 autobus alimentato a metano per il servizio di Trasporto Pubblico Locale urbano su gomma in area a domanda debole. Codice CUP D50J21000080001
UNIONE DEI COMUNI DEL PRATOMAGNO - Centrale Unica di Committenzal-ItaljaPublic-service busesDeadline fi 28 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026