Regħa għall-ftit
Szlovénia – Mezőgazdasági, erdészeti, kertészeti, méhészeti és akvakultúrával kapcsolatos szolgáltatások – IZVEDBA UKREPOV PRILAGAJANJA NA PODNEBNE SPREMEMBE NA OBMOČJU NOTRANJSKEGA REGIJSKEGA PARKA
NOTRANJSKI REGIJSKI PARKis-SlovenjaNpubblikat fi 31 Aww 2026
7 ajam leftDeskrizzjoni
Predmet naročila je izvedba ukrepov prilagajanj na podnebne spremembe na območju Notranjskega regijskega parka in je podrobneje opredeljena v specifikaciji naročila, ki je sestavni del dokumentacije v zvezi oddajo javnega naročila
Kodi CPV
Agricultural, forestry, horticultural, aquacultural and apicultural services
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Szlovénia – Gyomirtási szolgáltatások – Strojno – kemično zatiranje vegetacije 2027 - 2029
Slovenske železnice - Infrastruktura, družba za upravljanje in vzdrževanje železniške infrastrukture ter vodenje železniškega prometa, d.o.o.is-SlovenjaWeed-killing servicesDeadline fi 3 ajamIppubblikat f'23 Aww 2026
Szlovénia – Zöldterület-ültetési és -karbantartási szolgáltatások – Javno naročilo storitev po odprtem postopku za upravljanje in vzdrževanje zunanjih površin PA Tacen
MINISTRSTVO ZA NOTRANJE ZADEVE IN JAVNO UPRAVOis-SlovenjaPlanting and maintenance services of green areasDeadline fi 23 ajamIppubblikat f'18 Aww 2026
Szlovénia – Gyomeltávolítási szolgáltatások – Storitve odstranjevanja invazivnih tujerodnih vrst rastlin v projektu LIFE22-NAT-SI-LIFE OrnamentallAS-101107725 na projektnem območju Nakelska Sava
Ministrstvo za okolje in prostor, Direkcija Republike Slovenije za vodeis-SlovenjaWeed-clearance servicesDeadline fi 13 ajamIppubblikat f'13 Aww 2026
Lengyelország – Favágási szolgáltatások – Ochrona czynna torfowisk w rezerwatach przyrody Bagno Mostki i Żurawie Bagno
Skarb Państwa PGL LP Nadleśnictwo Brodnicail-PolonjaTree-cutting servicesForestry servicesServices incidental to loggingDeadline fi 30 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026