Franza – Fornimenti elettriċi – 26N0049-FOURNITURE ET ACHEMINEMENT D'ELECTRICITE ET DE GAZ NATUREL
Deskrizzjoni
Din konsultazzjoni tiegħek tinsab fil-proċedura: Appel d'offres ouvert - artikli R.2124-2 1° u R.2161-2 għal 5 tal-Kodiċi tal-kummissjoni pubblika. Il-ħaġa tiegħek hi: Il-furnitur u l-istampa tal-elettriċità u tal-gaz natural għal is-soci tal-grupp tal-kummissjoni li l-Metropoli Nice Côte d'Azur hi l-kordinatur, konformi ma jidher fl-istampa tiegħek: ELETTRIĊITÀ: PLAN D'ACHAT (4 sena): 2026, 2027, 2028, 2029 FOURNITUR (3 sena): 2028, 2029, 2030 GAZ: PLAN D'ACHAT (4 sena): 2026, 2027, 2028, 2029 FOURNITUR (4 sena): 2027, 2028, 2029, 2030 Il-prestazzjonijiet li jidheru quddiem għandhom ikunu forniti għal kull membri tal-grupp tal-kummissjoni: • il-furnitur kullu ta' enerġija (elettriċità, gaz natural) għal il-punti tal-livra tal-membri tal-grupp tal-kummissjoni, • il-missjoni tal-responsabbli/dispacciatur tal-bilancju assocjati mal-konsum ta' enerġija (elettriċità, gaz natural) għal il-punti tal-livra tal-membri tal-grupp tal-kummissjoni, • l-akkuzz tal-riżi tal-pubbliku tal-trasport u ta' distribuzzjoni u l-ħtigħhom (fil-kuntest tal-kontrakt uniku), • il-prestazzjonijiet annessi tal-missjonijiet tal-Gestionnaire du Réseau de Distribution (GRD) maħfuża fil-kataloġu tal-prestazzjonijiet tal-GRD, • kull prestazzjoni definita fil-kontrakt tal-prestazzjonijiet u fil-CCTP. Il-kontraktur jexekuta l-kull prestazzjonijiet konformi mal-dispozizzjonijiet tal-dossier tal-kummissjoni tal-kumpaniji. Kull membri hu responsabbli għal l-esekuzzjoni korretta tal-kontrakt għal il-perimetru tiegħu tal-punti tal-livra.
Kodi CPV
Dokumenti & sottomissjoni
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Franciaország – Villamos gépek, készülékek, berendezések és fogyóeszközök; világítás – Fourniture de cellule HTA 24kV-2500A-20kA sans SF6 ou dont le PRP <1000
Enedis SAFranzaElectrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lightingMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'03 Set 2026
Franciaország – Lámpa és világítási szerelvények – FOURNITURE DE CONSOMMABLES SCENIQUES - 2027-2031
Toulouse MétropoleFranzaLamps and light fittingsDeadline fi 32 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Franciaország – Villamos, elektromechanikus és elektrotechnikai kellékek – Fourniture d’assemblages de piles lithium et batteries lithium-ion
IfremerFranzaElectronic, electromechanical and electrotechnical suppliesBatteriesMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'02 Set 2026
Franciaország – Villamos gépek, készülékek, berendezések és fogyóeszközök; világítás – Etude, fourniture et installation d'un variateur
EDF SAFranzaElectrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lightingMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'02 Set 2026