Bulgária – Pénzbehajtási szolgáltatások – „Събиране на суми от абонати на „ВиК” ЕООД – Пловдив за услуги, предлагани от Дружеството, по обособени позиции”
Deskrizzjoni
Обект на обществената поръчка е: „Събиране на суми от абонати на „ВиК” ЕООД – Пловдив за услуги, предлагани от Дружеството, по обособени позиции”. Поръчката е разделена на следните обособени позиции: 1) Събиране на суми в брой за В и К услуги в обособени пунктове и с ресурси на Изпълнителя, на територията на Република България, чрез използване на софтуер на Изпълнителя; 2) Събиране на суми в брой за В и К услуги в обособени пунктове и с ресурси на Изпълнителя, на територията на Република България, чрез използване на софтуер на Изпълнителя и издаване на документ по образец на Възложителя; 3) Събиране на суми за ВиК услуги чрез платежни карти издадени от Изпълнителя и свързаните с тях платежни операции. Прогнозната стойност на обособена позиция 1 е 890 000,00 евро, без ДДС, която не е задължителна и ограничителна за Възложителя., а за позиция 2 – 5 000,00 евро, без ДДС. На основание чл. 21, ал. 6 от ЗОП Възложителят ще възложи изпълнението на услугите по позиция 3) Събиране на суми за ВиК услуги чрез платежни карти издадени от Изпълнителя и свързаните с тях платежни операции, по реда на чл. 20, ал. 4, т. 3 от ЗОП чрез директно възлагане, тъй като прогнозната ѝ стойност – 2 500 евро без ДДС, не надхвърля 20% от общата прогнозна стойност на поръчката. Настоящата обществена поръчка се възлага с остатъчна прогнозна стойност 895 000,00 евро, без ДДС.
Kodi CPV
Dokumenti & sottomissjoni
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Bulgária – Fordítási szolgáltatások – Предоставяне на услуги по легализация на образователни документи на чуждестранни кандидат - студенти на УНСС от държави извън Европейския съюз и Европейското икономическо пространство
УНИВЕРСИТЕТ ЗА НАЦИОНАЛНО И СВЕТОВНО СТОПАНСТВОil-BulgarijaTranslation servicesDeadline fi 35 ajamIppubblikat f'01 Set 2026
Bulgária – Rendezvényszervezési szolgáltatások – Осигуряване на техническа и логистична подкрепа при организиране и провеждане на специализирани събития и развитие на проф. общности,и за организиране на публични събития,информационни кампании,управление на профили в социалните мрежи,медийно планиране,рекламни кампании,осигуряване на рекламни материали и консумативи за събитията, създаване на онлайн общност и осигуряване на логистична подкрепа.
СОФИЯ ТЕХ ПАРК АДil-BulgarijaEvent servicesInformation systemsDeadline fi 26 ajamIppubblikat f'30 Aww 2026
Bulgária, Belgium – Biztonsági szolgáltatások – Security Guard and Reception/Switchboard services for the EU House in Bulgaria
European Commission, DG COMM - Communicationil-BulgarijaSecurity servicesTelephone switchboard servicesReception servicesMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'30 Aww 2026
Bulgária – Nyomólemez-készítési szolgáltatások – “Извършване на печатни услуги за нуждите на Община Варна и общинските бюджетни звена”
ОБЩИНА ВАРНАil-BulgarijaPrint-plate making servicesDeadline fi 26 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026