Il-Kroazja – Ċintorini tal-ġarrara – Gumena traka cijevnog transportera
Deskrizzjoni
Gumena traka cijevnog transportera Tijek postupka
U prvoj fazi postupka nabave Naručitelj objavljuje poziv na nadmetanje temeljem kojeg natjecatelji dostavljaju zahtjeve za sudjelovanjem. Naručitelj će ocijeniti pravodobno dostavljene zahtjeve za sudjelovanjem te će sposobnim natjecateljima poslati poziv za dostavu inicijalne ponude.
U drugoj fazi postupka mogu sudjelovati samo natjecatelji koje naručitelj pozove na dostavu inicijalne ponude. Natjecatelji, na temelju poziva naručitelja, dostavljaju inicijalnu ponudu. Naručitelj može pregovarati o inicijalnim ponudama s ponuditeljima kako bi poboljšao njihov sadržaj. O minimalnim zahtjevima i kriterijima za odabir ponude iz DON-a nije dopušteno pregovarati.
Minimalni zahtjevi:
-širina transportne trake 1900 mm
-ponuđena transportna traka ne zahtijeva bilo kakve promjene u konstrukciji postojećeg transportera
-ne postoje ograničenja konstrukcije postojećeg transportera vezano uz primjenu ponuđene transportne trake obzirom na postizanje pune funkcionalnosti i kapaciteta
Naručitelj može donijeti odluku o odabiru bez vođenja pregovora na temelju dostavljenih inicijalnih ponuda ako u pregledu i ocjeni dostavljenih inicijalnih ponuda utvrdi da je dostavljena jedna prihvatljiva, pravilna i prikladna ponuda.
Tehnička specifikacija
U ovoj prvoj fazi postupka nabave naručitelj objavljuje specifikaciju koja sadrži opis predmeta nabave i minimalne zahtjeve koje, u pogledu predmeta nabave, sve ponude moraju zadovoljiti. O ovim minimalnim zahtjevima Naručitelj neće pregovarati. Tehničke specifikacije sa opisom predmeta nabave i minimalni zahtjevi su sastavni dio DON-a i stavljaju se na raspolaganje u EOJN kao zaseban dokument.
Naručitelj će u drugoj fazi postupka nabave odabranim natjecateljima dostaviti Tehničku specifikaciju, koja će obuhvaćati i opis predmeta nabave i minimalne zahtjeve dostavljenu u prvoj fazi postupka. O dijelovima tehničke specifikacije, koji se ne odnose na minimalne zahtjeve Naručitelj može voditi pregovore kako bi poboljšao sadržaj ponude i/ili kako bi poboljšao sadržaj tehničkih specifikacija.
Tehničku specifikaciju sačinjavaju:
-opis cijevnog transportera i do sada izvršenih zamjena transportne trake sa osvrtom na tehničke probleme
-tehnički podaci trenutno ugrađene transportne trake
-specifikaciju bubnjeva i valjaka
-opis troškovničkih stavke
-tehničke zahtjeve za proizvodnju i isporuku transportne trake
-priloge:
-CIJEVNI TRANSPORTER CV3 PREGLED NACRT LIST 1 K.120015.A.400 515.Z01.0
-CIJEVNI TRANSPORTER CV3 PREGLED / PRESJECI K.120015.A.400 516.Z01.0
-TORANJ SA ZATEZNIM UTEGOM LIST 1 K.120015.A.400 572.Z01.0
-TORANJ SA ZATEZNIM UTEGOM LIST 2 K.120015.A.400 572.Z02.0
-TORANJ SA ZATEZNIM UTEGOM LIST 3 K.120015.A.400 572.Z03.0
-TORANJ SA ZATEZNIM UTEGOM LIST 4 K.120015.A.400 572.Z04.0
-TORANJ SA ZATEZNIM UTEGOM LIST 5 K.120015.A.400 572.Z05.0
-SIGURNOSNI PANEL PCU-0-00164
Kodi CPV
Dokumenti & sottomissjoni
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Horvátország – Különféle különleges célú gépek – Nabava opreme za obradu biootpada
ČISTOĆA ŽUPANJA d.o.o.il-KroazjaMiscellaneous special-purpose machineryGrinding machinesDeadline fi 28 ajamIppubblikat f'24 Aww 2026
Horvátország – Gázkompresszorok alkatrészei – Kompresorski ventili za plinske kompresore Worthington i Ingersoll-Rand / Compressor valves for gas compressors Worthington and Ingersoll-Rand
INA - Industrija nafte d.d., Zagrebil-KroazjaParts of gas compressorsMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'16 Lul 2026
Bulgária – Különféle különleges célú gépek – Доставка на научноизследователска и лабораторна апаратура по 7 обособени позиции
ТРАКИЙСКИ УНИВЕРСИТЕТil-BulgarijaMiscellaneous special-purpose machineryMiscellaneous general and special-purpose machineryDeadline fi 33 ajamIppubblikat f'01 Set 2026
Lengyelország – Hozzáférés-ellenőrző rendszerek – Zakup systemu kontroli biletów dla PGE Narodowego w Warszawie
PL.2012+ Sp. z o.o.il-PolonjaAccess control systemDeadline fi 30 ajamIppubblikat f'01 Set 2026