L-Ungerija – Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati – Hajdúnánás élelmezési alapanyag beszer 2026-27 DBR
Deskrizzjoni
L-ajánlatkérő jirieħ l-istessar 7 kategurija għal l-istessar ta' materjali ta' ħaġa għal il-periodu mill-1 ta' Julju 2026 sa 31 ta' Diċembru 2027. Il-periodu ta' validità tal-DBR (18 xhud) jkollu jkunu jħaġġu l-kwantità kollha ta' materjali li jkunu jħaġġu: Il-kwantità kollha ta' materjali li jkunu jħaġġu (7 kategurija, 3 xhud 6 xhud) nett 342.500.000, -Ft
I. Kategurija: Ħaġa, frutti, bajd
80 tittel: Ajánlati felhívás għal il-periodu kollu (18 xhud): 129.945 kg, 93.570 eżempi, 156.660 biedem, 179.640 paketti
Ajánlati felhívás għal 2026: 43.315 kg, 31.190 eżempi, 52.220 biedem, 59.880 paketti
Ajánlati felhívás għal 2027: 86.630 kg, 62.380 eżempi, 104.440 biedem, 119.760 paketti
Kwantità kollha ta' materjali li jkunu jħaġġu (18 xhud): nett 65.000.000, -Ft
Il-kwantità kollha ta' materjali li jkunu jħaġġu: 43.315 kg, minnha 70% jkollu jkunu jħaġġu.
II. Kategurija: Materjali ta' laħam
20 tittel: Ajánlati felhívás għal il-periodu kollu (18 xhud): 59.850 kg
Ajánlati felhívás għal 2026: 19.950 kg
Ajánlati felhívás għal 2027: 39.900 kg
Kwantità kollha ta' materjali li jkunu jħaġġu (18 xhud): nett 69.500.000, -Ft
Il-kwantità kollha ta' materjali li jkunu jħaġġu: 19.950 kg, minnha 70% jkollu jkunu jħaġġu.
III. Kategurija: Materjali ta' laħam
35 tittel: Ajánlati felhívás għal il-periodu kollu (18 xhud): 31.695 kg
Ajánlati felhívás għal 2026: 10.565 kg
Ajánlati felhívás għal 2027: 21.130 kg
Kwantità kollha ta' materjali li jkunu jħaġġu (18 xhud): 36.000.000, -Ft
Il-kwantità kollha ta' materjali li jkunu jħaġġu: 10.565 kg, minnha 70% jkollu jkunu jħaġġu.
IV. Kategurija: Latte, produċi tal-latte
17 tittel: Ajánlati felhívás għal il-periodu kollu (18 xhud): 37.050 litru, 20.850 eżempi, 5.850 biedem, 17.850 kg
Ajánlati felhívás għal 2026: 12.350 litru, 6.950 eżempi, 1.950 biedem, 5.950 kg
Ajánlati felhívas għal 2027: 24.700 litru, 13.900 eżempi, 3.900 biedem, 11.900 kg
Kwantità kollha ta' materjali li jkunu jħaġġu (18 xhud): nett 42.000.000, -Ft
Il-kwantità kollha ta' materjali li jkunu jħaġġu: 12.350 litru, minnha 70% jkollu jkunu jħaġġu.
V. Kategurija: Produċi ta' mirlit
53 tittel: Ajánlati felhívás għal il-periodu kollu (18 xhud): 34.703 kg
Ajánlati felhívás għal 2026: 11.568 kg
Ajánlati felhívás għal 2027: 23.135 kg
Kwantità kollha ta' materjali li jkunu jħaġġu (18 xhud): nett 27.000.000, -Ft
Il-kwantità kollha ta' materjali li jkunu jħaġġu: 11.568 kg, minnha 70% jkollu jkunu jħaġġu.
VI. Kategurija: Ħobż, produċi tal-ħobż, prodotti freski tal-ħ
Kodi CPV
Dokumenti & sottomissjoni
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Magyarország – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – Élelmiszer alapanyagok beszerzése 2 évre (DBR)
DEBRECENI JAVÍTÓINTÉZETl-UngerijaFood, beverages, tobacco and related productsMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'30 Aww 2026
Magyarország – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – Élelmiszer és főzési alapanyagok beszerzése
Szent Zotikosz Gyermekvédelmi Intézményl-UngerijaFood, beverages, tobacco and related productsBread products, fresh pastry goods and cakesMiscellaneous food productsDeadline fi 28 ajamIppubblikat f'27 Aww 2026
Magyarország – Kávé, tea és kapcsolódó termékek – Téli védőitalok beszerzése (DBR)
MÁV Szolgáltató Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaságl-UngerijaCoffee, tea and related productsTeaTeabagsMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'16 Aww 2026
Magyarország – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – Élelmiszer beszerzés 2026
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzatal-UngerijaFood, beverages, tobacco and related productsDeadline fi 17 ajamIppubblikat f'16 Aww 2026