L-Iżvizzera – Apparat ta' l-iswitches – luftisolierte und metallgekapselte Duplex MS-Schaltanlage 24kV / 2'000A
Deskrizzjoni
Duplex-Mittelspannungsschaltanlage, luftisoliert und metallgekapselt, 24kV / 2'000A
F'għodda tal-lieferant huwa li jilfer, jmonta, u jibdew il-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħolma tal-ħ
Kodi CPV
Dokumenti & sottomissjoni
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Svájc – Villamos kellékek és tartozékok – Petit Matériel Electrique – Contrat-Cadre
Genève Aéroportl-IżvizzeraElectrical supplies and accessoriesDeadline fi 42 ajamIppubblikat f'27 Aww 2026
Svájc – Világítóberendezések és villamos lámpák – IMA ZV Kaserne Zürich, Gesamtinstandsetzung/Umnutzung l BKP 233-01 Leuchten und Lampen
Hochbauamt Kanton Zürich, Baubereich Cl-IżvizzeraLighting equipment and electric lampsConstruction workMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'27 Aww 2026
Svájc – Villamos, elektromechanikus és elektrotechnikai kellékek – Poste de Vaucens à CH-1630 Bulle – Fourniture d’une installation GIS 72,5 kV sans SF₆
Groupe E SAl-IżvizzeraElectronic, electromechanical and electrotechnical suppliesDeadline fi 45 ajamIppubblikat f'26 Aww 2026
Svájc – Mennyezeti vagy fali világítótestek – Projet d'extension de l'Unithèque. Appel d'offres lot 125 Lustrerie courante
COPIL des constructions universitaires p/a DEIEP - Direction générale des Immeubles et du Patrimoine (DGIP)l-IżvizzeraCeiling or wall light fittingsDeadline fi 28 ajamIppubblikat f'20 Aww 2026