Regħa għall-ftit
Din it-tender ġiet skaduta.
L-Irlanda – Xogħol tal-kostruzzjoni għal bini għall-kulleġġi – UCDOPP5545 Multi-Operator Framework Agreement for Minor Works up to €1,000,000 including Construction Works, Electrical Works and Mechanical Works at University College Dublin
University College Dublin ( UCD )l-IrlandaNpubblikat fi 02 Lul 2026
Deadline passatDeskrizzjoni
Università ta' Dublin jew kulla filjiet tiegħu li jkunu fil-posessjoni tagħha (il-“Awtorità Kontraħturi”) tiftaħar il-bidwi (“Bidwi”) għal din il-Invitation to Tender (“ITT”) minn operaturi ekonomici (“Bidwini”) għal il-fornitura ta’ il-ħtiegħ ta’ il-ħtiegħ li jitwasslu f’dokumenti publikaħi f’tliet Lotti: Lot 1: Ħtiegħ ta’ Konstruzzjoni sa €1,000,000 Lot 2: Ħtiegħ Elettriki sa €1,000,000 Lot 3: Ħtiegħ Meċkaniku sa €1,000,000
Kodi CPV
Construction work for college buildings
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Írország – Oktatással és kutatással kapcsolatos épületek kivitelezése – Proposed extension to existing school building including carpark and set down facilities, and all associated site development works at Scoil Naisiunta Mhuire Bainrioghan, Dunkerrin, Birr, Co. Offaly
Scoil Muire Bainrioghan (Dunkerrin NS)l-IrlandaConstruction work for buildings relating to education and researchConstruction work for school buildingsPrimary school construction workDeadline fi 26 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Írország – Építési munkák – Curlew Road Helthcare Campus, Drimnagh, Dublin 12
Health Service Executive (HSE)l-IrlandaConstruction workMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'03 Set 2026
Írország – Épületszerelési munka – Fire Remediation Works at Rowantree Court, Mullaghmonaghan, Monaghan
Oaklee Housingl-IrlandaBuilding installation workBuilding completion workFireproofing workDeadline fi 35 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Írország – Építési munkák – building extension project at Scoil Mhuire Agus Iosaf, Collooney, Co. Sligo.
Scoil Mhuire Agus Iosafl-IrlandaConstruction workPrimary school construction workDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'03 Set 2026