Regħa għall-ftit
L-Italja – Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat tal-kejl, testjar u verifika – PROCEDURA APERTA, AI SENSI ART. 71 DEL CODICE DEI CONTRATTI PUBBLICI, PER L AFFIDAMENTO IN DUE LOTTI DEL GLOBAL SERVICE PER LA MANUTENZIONE DELLE ATTREZZATURE SCIENTIFICHE DEI LABORATORI DI RICERCA INAIL - LOTTO 1 PROVINCIA DI ROMA E LOTTO 2 LAMEZIA.
DIREZIONE CENTRALE ACQUISTIl-ItaljaNpubblikat fi 16 Lul 2026
18 ajam leftDeskrizzjoni
Ogġett tal-kontrakt huwa servizz ta' manutenzjoni u taratura tal-apparaturi teknika xjentifika tal-istrutturi ta' Ricerca Inail, bil-modalità global service u full risk, li jinsabu fil-ċentri li jindikaw fil-Artikolu 1 tal-Kapitolatu tal-gara.
Kodi CPV
Repair and maintenance services of measuring, testing and checking apparatus
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Olaszország – Épületek villamos és mechanikus készülékeivel kapcsolatos javítási és karbantartási szolgáltatások – GLOBAL SERVICE ISTITUZIONE SCUOLE E NIDI D'INFANZIA
COMUNE DI REGGIO NELL'EMILIAl-ItaljaRepair and maintenance services of electrical and mechanical building installationsDeadline fi 49 ajamIppubblikat f'30 Aww 2026
Olaszország – Különféle javítási és karbantartási szolgáltatások – Appalto n. 125/2026. Accordo quadro per l’affidamento del servizio di manutenzione e riparazione di cassoni e presse scarrabili di proprietà di Etra S.p.a. S.b.
ETRA S.p.a. S.B.l-ItaljaMiscellaneous repair and maintenance servicesDeadline fi 31 ajamIppubblikat f'30 Aww 2026
Olaszország – Távközlési infrastruktúra karbantartása – Servizio di manutenzione ordinaria, correttiva ed evolutiva della infrastruttura radio e telematica wireless oltre alla fornitura di apparati
Viva Servizi S.p.A.l-ItaljaTelecommunications-infrastructure maintenance servicesDeadline fi 36 ajamIppubblikat f'30 Aww 2026
Olaszország – Gördülőállomány javítása és karbantartása – S07 - Revisione di SET pneumatici treni Meneghino
Azienda Trasporti Milanesil-ItaljaRepair and maintenance services of rolling stockDeadline fi 36 ajamIppubblikat f'30 Aww 2026