L-Italja – Ġeneraturi tal-fwar – Affidamento del rifacimento - fornitura e posa in opera - delle sezioni convettive dei generatori di vapore a recupero delle linee 1 e 3 del termovalorizzatore
Deskrizzjoni
Assigment tal-rifaciment - forniture u posazzjoni - tal-sezzjonij konvettivi tal-ġeneratur tal-vapur tal-rekuperazzjoni tal-linja 1 u 3 tal-ġeneratur tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ġeneratur tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ġeneratur tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-ħolqa tal-
Kodi CPV
Dokumenti & sottomissjoni
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Olaszország – Kompresszor – Fornitura, Assistenza Al Montaggio E Manutenzione Full Service Di N.16 Soffianti A Servizio Del Comparto Biologico Dell’impianto Di Depurazione Di Monza San Rocco
Brianzacque S.r.l.l-ItaljaCompressorsDeadline fi 32 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Olaszország – Ipari robotok – Gara a procedura aperta, ai sensi dell’art. 71 del D.Lgs 36/2023, in lotti, per la conclusione di accordi quadro, ai sensi dell’art. 59, co. 3 e 4 del D.Lgs. 36/2023, per la fornitura di particolari meccanici a disegno finalizzati alla costruzione di prototipi robotici della Fondazione Istituto Italiano di Tecnologia.
Fondazione Istituto Italiano di Tecnologial-ItaljaIndustrial robotsDeadline fi 13 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Olaszország – Italadagoló automaták – Noleggio full service di erogatori di acqua potabile presso gli insediamenti aziendali della Rai di Roma, Milano e Sedi Regionali
RAI - Radiotelevisione Italiana S.p.A. - A/MCT/CTDl-ItaljaDrinks dispensersVending machinesDeadline fi 30 ajamIppubblikat f'01 Set 2026
Olaszország – Emelő-, árumozgató, be- és kirakodógépek – Fornitura 4 sollevatori telescopici - Bacini Montani
Provincia Autonoma di Trentol-ItaljaLifting, handling, loading or unloading machineryDeadline fi 26 ajamIppubblikat f'31 Aww 2026