L-Italja – Servizzi ta' l-operatur tat-telefon – Servizio di Contact Center a supporto delle attività istituzionali affidate al GSE
Deskrizzjoni
Taf ta' dokument denominat "G01188 - Sintesi tal-ħidma" prelevabbli mill-profil tal-kommittenti www.gse.it sezzjoni Bandi tal-ġara. Jitsegna li, għax is-servizzi mħassrin fil-lotti I u II jieħdu f'servizzi bi intensità alta ta' manodopera, jitwetta' l-klawza soċjali, konformi ma' dak li jista' jkollu l-artikolu 57 tal-D.Lgs. n. 36/2023. Għalhekk, għal protezzjoni tal-livell tal-impjieġ tal-personal imġieġ, jitwetta' l-akkward siglat l-11 ta' Novembru 2025 bejn is-sindikati tal-imprese esercenti is-servizzi tal-telekomunikazzjoni u, b'mod partikolari, id-disciplina speċjali għal il-personal dipendenti minn azzjendi ta' CRM/BPO, indipendentement mill-CCNL tal-appaltatur subentrant, minnha jirġa' li l-istess appaltaturi subentranti, f'esekuzzjoni tal-ħidma, jkunu jgarantaw il-kontinwità ta' impjieġ tal-personal imġieġ mill-appaltatur issa. Il-konkurrenti jkunu jkollhom il-ħaġa li jiddeklaraw dak li jkollhom il-kompromess li jkollhom jgħiddu f'ħdan l-partiċipazzjoni fil-ġara u bħala kondizzjoni għal il-partiċipazzjoni f'ħdan l-istess, għax il-ħaġa li jkollhom jiddeklaraw dak li jkollhom il-kompromess li jkollhom jgħiddu f'ħdan l-partiċipazzjoni fil-ġara u bħala kondizzjoni għal il-partiċipazzjoni f'ħdan l-istess, għax il-ħaġa li jkollhom jiddeklaraw dak li jkollhom il-kompromess li jkollhom jgħiddu f'ħdan l-partiċipazzjoni fil-ġara u bħala kondizzjoni għal il-partiċipazzjoni f'ħdan l-istess, għax il-ħaġa li jkollhom jiddeklaraw dak li jkollhom il-kompromess li jkollhom jgħiddu f'ħdan l-partiċipazzjoni fil-ġara u bħala kondizzjoni għal il-partiċipazzjoni f'ħdan l-istess, għax il-ħaġa li jkollhom jiddeklaraw dak li jkollhom il-kompromess li jkollhom jgħiddu f'ħdan l-partiċipazzjoni fil-ġara u bħala kondizzjoni għal il-partiċipazzjoni f'ħdan l-istess, għax il-ħaġa li jkollhom jiddeklaraw dak li jkollhom il-kompromess li jkollhom jgħiddu f'ħdan l-partiċipazzjoni fil-ġara u bħala kondizzjoni għal il-partiċipazzjoni f'ħdan l-istess, għax il-ħaġa li jkollhom jiddeklaraw dak li jkollhom il-kompromess li jkollhom jgħiddu f'ħdan l-partiċipazzjoni fil-ġara u bħala kondizzjoni għal il-partiċipazzjoni f'ħdan l-istess, għax il-ħaġa li jkollhom jiddeklaraw dak li jkollhom il-kompromess li jkollhom jgħiddu f'ħdan l-partiċipazzjoni fil-ġara u bħala kondizzjoni għal il-partiċipazzjoni f'ħdan l-istess, għax il-ħaġa li jkollhom jiddeklaraw dak li jkollhom il-kompromess li jkollhom jgħiddu f'ħdan l-partiċipazzjoni fil-ġara u bħala kondizzjoni għal il-partiċipazzjoni f'ħdan l-istess, għax il-ħaġa li jkollhom jiddeklaraw dak li jkollhom il-kompromess li jkollhom jgħiddu f'ħdan l-partiċipazzjoni fil-ġara u bħala kondizzjoni għal il-partiċipazzjoni f'ħdan l-istess, għax il-ħaġa li jkollhom jiddeklaraw dak li jkollhom il-kompromess li jkollhom jgħiddu f'ħdan l-partiċipazzjoni fil-ġara u bħala kondizzjoni għal il-partiċipazzjoni f'ħdan l-istess, għax il-ħaġa li jkollhom jiddeklaraw dak li jkollhom il-kompromess li jkollhom jgħiddu f'ħdan l-partiċipazzjoni fil-ġara u bħala kondizzjoni g
Kodi CPV
Dokumenti & sottomissjoni
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Olaszország – Pénzbehajtási szolgáltatások – AFFIDAMENTO IN CONCESSIONE DEL SERVIZIO DI RISCOSSIONE COATTIVA DELLA TARIP (ARTT. 71 E 176 DEL D.LGS. N. 36/2023, COME MODIFICATO E INTEGRATO DAL D.LGS. N. 209/2024)
Alea Ambientel-ItaljaCollection agency servicesDeadline fi 35 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Olaszország – Formatervezési kisegítő szolgáltatások – AQ Servizi di assistenza grafica
Banca d'Italial-ItaljaDesign support servicesSpecialty design servicesDeadline fi 32 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Olaszország – Archiválási szolgáltatások – Procedura aperta per l’affidamento del servizio integrato di ritiro, archiviazione, custodia e gestione informatizzata della documentazione cartacea sanitaria e amministrativa della Fondazione “Istituto G. Giglio di Cefalù”, comprensivo di digitalizzazione on demand, movimentazione e consegna degli originali, gestione dello scarto documentale e piattaforma informatica
Fondazione Istituto G Giglio Cefalul-ItaljaArchiving servicesDeadline fi 41 ajamIppubblikat f'03 Set 2026
Olaszország – Vezetéssel kapcsolatos szolgáltatások – Servizio di Rafforzamento e supporto del Mercato del Lavoro e del sistema di inclusione sociale e welfare territoriale in attuazione del PR FSE+ PIEMONTE 2021-2027
Giunta Regionale del Piemontel-ItaljaManagement-related servicesDeadline fi 47 ajamIppubblikat f'02 Set 2026