Regħa għall-ftit
Il-Greċja – Tagħmir tal-laboratorju, ottiku u ta' preċiżjoni (minbarra nuċċalijiet) – Διακήρυξη Νο 9/2026
ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΕΜΠil-GreċjaNpubblikat fi 02 Lul 2026
6 ajam leftDeskrizzjoni
Deklarazzjoni tal-Numru 9/2026, Konkors Aperta Eletroniku, Fuq il-Livelli, għall-Akkwist tal-Attrezzatura Edukattiva u Laboratorju ta' tninex Skuoli tal-UEMP
Kodi CPV
Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Portable computersPersonal computersServersComputer screens and consolesIndustry specific software package
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Görögország – Biokémiai analizátorok – ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΣΕ ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΩΝ ΒΙΟΧΗΜΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΜΕ ΔΩΡΕΑΝ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΗ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΔΥΟ (2) ΕΤΗ ΜΕ CPV38434500-1, ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΥ: 297.905,98€ ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ Φ.Π.Α.6% ΜΕ ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΑΝΑΘΕΣΗΣ ΤΗΝ ΠΛΕΟΝ ΣΥΜΦΕΡΟΥΣΑ ΑΠΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΑΠΟΨΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΒΑΣΕΙ ΤΗΣ ΤΙΜΗΣ. (Α/Α ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ 77, Α/Α ΕΣΗΔΗΣ 463166).
ΓΕΝΙΚΟ ΑΝΤΙΚΑΡΚΙΝΙΚΟ ΟΓΚΟΛΟΓΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΘΗΝΩΝ "Ο ΑΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ"il-GreċjaBiochemical analysersDeadline fi 98 ajamIppubblikat f'01 Set 2026
Görögország – Laboratóriumi, optikai és precíziós felszerelések (kivéve szemüvegek) – ΑΝΟΙΚΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΡ. ΔΙΑΚ. 32/2026
ΕΛΚΕ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΡΩΝil-GreċjaLaboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)Deadline fi 25 ajamIppubblikat f'30 Aww 2026
Görögország – Orvosbiológiai berendezések – Προμήθεια ιατροτεχνολογικού εξοπλισμού για Κέντρα Υγείας και Τοπικά–Περιφερειακά Ιατρεία στην Ανατολική Μακεδονία και Θράκη, αρμοδιότητας 4ης Υ. ΠΕ.
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣil-GreċjaBiomedical equipmentDeadline fi 24 ajamIppubblikat f'25 Aww 2026
Görögország – Mérő- és ellenőrző berendezések – Ηλεκτρονικός Διεθνής Ανοιχτός Μειοδοτικός Δημόσιος Διαγωνισμός, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής, για την προμήθεια και εγκατάσταση 1.000 συσκευών χειρός (αλκοολόμετρο) με μονάδα ελέγχου εκκίνησης οχήματος, καθώς και 90.000 επιστόμια, για τις ανάγκες του στόλου λεωφορείων και οχημάτων της Ο.ΣΥ. Μ.Α.Ε.
ΟΔΙΚΕΣ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΕΣ Μ.Α.Ε. (Ο.ΣΥ. Μ.Α.Ε.)il-GreċjaMeasuring and control equipmentMouthpiecesDeadline fi 26 ajamIppubblikat f'24 Aww 2026