Il-Lussemburgu – Pakkett ta' softwer għas-sigurtà – CFT-1747 - IT Security Hardware and Software
Deskrizzjoni
L-obiettiv ta' dan il-Kall ta' Offerti hu li jissir Konvenju ta' Kwalità għal maħsula ta' xejn (5) Providuri ta' Servizz għall-furnitur ta' Prodotti ta' Hardware u Software speċifiċi (inkluzi rinnovi) li jitħallmu fi d-dominju ta' IT Security (immanifatturati jew ippubblikati minn varji venditori terzi), u għall-proviżjoni ta' servizzi korrelati li jirriġu lill-Prodotti.
The objective of this Call for Tenders is to award a Framework Agreement to a maximum of five (5) Service Providers for the supply of specific hardware and software Products (including renewals) used in the IT Security domain (manufactured or published by various third-party vendors), and for the provision of associated services related to such Products.
Kodi CPV
Dokumenti & sottomissjoni
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Luxemburg – Információs rendszerek és szerverek – CRE_2026_068 Remplacement de la plateforme virtuelle (implémentation, support, maintenance, migration)
Creos Luxembourg S.A.il-LussemburguInformation systems and serversIT services: consulting, software development, Internet and supportMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'03 Set 2026
Luxemburg – Védelmi szoftvercsomag – CFT-1747 - IT Security Hardware and Software
European Investment Bankil-LussemburguSecurity software packageComputer equipment and suppliesSoftware package and information systemsDeadline fi 12 ajamIppubblikat f'27 Aww 2026
Luxemburg – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Fourniture de licences IAM
Centre des technologies de l'information de l'Etatil-LussemburguSoftware package and information systemsDeadline fi 17 ajamIppubblikat f'06 Aww 2026
Luxemburg – Szoftvercsomag és információs rendszerek – Wettbewerblicher Dialog Projekt MSG-1 Zytostatika - VE6300 - Pharma-Monitoring
Hôpitaux Robert Schuman S.A.il-LussemburguSoftware package and information systemsReal-time operating system software packageMedical software packageMa hemm skadenzja mħuddaIppubblikat f'01 Lul 2026