Regħa għall-ftit
L-Italja – Servizzi postali – Procedura aperta, ai sensi degli artt. 71 e 151 del D. lgs. n. 36/2023, per la conclusione di un Accordo Quadro con un unico operatore economico, ai sensi degli artt. 59 c. 3 e 154 del D.Lgs 36/2023, per l'affidamento del Servizio di recapito delle bollette e dei documenti del credito delle utenze del S.I.I. e dei relativi servizi a monte e a valle, suddiviso in 3 lotti, per una durata di 12 mesi
Abbanoa S.p.A. - U.O. Servizi e Forniturel-ItaljaNpubblikat fi 30 Aww 2026
32 ajam leftDeskrizzjoni
Proċedura aperta, konformi ma' l-artikli 71 u 151 tal-D. lgs. n. 36/2023, għall-konklużjoni ta' Akkord Quadro ma' operatur ekonomiku waħed, konformi ma' l-artikli 59 paragrafu 3 u 154 tal-D.Lgs 36/2023, għall-affidament tal-Servizz ta' recapitu tad-dokumenti tal-bollette u d-dokumenti tal-kreditu tal-utenzi tal-S.I.I. u l-servizzi relatati tagħhom, mifruxa f'3 lotti, għal durata ta' 12 xhur.
Kodi CPV
Postal servicesPrinting servicesMail delivery servicesComputer archiving services
Dokumenti & sottomissjoni
Riżumat tal-Intelligenza Artifiċjali
Iġib il-ħdan għal riżumat tal-Intelligenza ArtifiċjaliContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Offerti relatati
Olaszország – Postai szolgáltatások – AOV SUA-SF 21 2026 EROGAZIONE DI SERVIZI POSTALI PER ALTO ADIGE RISCOSSIONI SPA
Agentur für öffentliche Verträge – AOV - Einheitliche Vergabestelle Dienstleistungen und Lieferungenl-ItaljaPostal servicesDeadline fi 36 ajamIppubblikat f'30 Aww 2026
Olaszország – Postai szolgáltatások – SERVIZI DI RECAPITO DELLA POSTA MASSIVA OMOLOGATA
TENNACOLA SPAl-ItaljaPostal servicesDeadline fi 21 ajamIppubblikat f'17 Aww 2026
Olaszország – Közcélú távbeszélő-szolgáltatások – Accordo Quadro con tre operatori economici, per le attività di contatto telefonico di cortesia (cosiddetta “courtesy call”) e di sollecito telefonico (cosiddetta “phone collection”) dei crediti vantati da GORI nei confronti dei propri utenti
GORI S.p.A.l-ItaljaPublic-telephone servicesDeadline fi 32 ajamIppubblikat f'06 Aww 2026
Olaszország – Postai kézbesítési szolgáltatás – Appalto 52/2026. A.Q. per l'affidamento del servizio di recapito (indirizzato e non) di materiali vari per ETRA - 2 lotti
ETRA SPA Società Benefitl-ItaljaMail delivery servicesDeadline fi 11 ajamIppubblikat f'27 Lul 2026